Arrow (2012-2020)
Arrow: Sezon 3 Arrow Sezon 3, Odcinek 15
Odcinek Arrow (2012-2020)

Nanda Parbat

42m
8,4 1 424
oceny
8,4 10 1 1424
Arrow
powrót do forum s3e15
ocenił(a) serial na 8
kamilostry1

spokojnie mistrzuniu, 15 odcinek nie miał jeszcze nawet oficjalnej premiery :D musisz poczekać do jutra i jeżeli chcesz obejrzeć online to polecam na http://www.arrow24.net :D co tydzień jest tam nowy odcinek na początku bez napisów, pózniej z napisami w j. angielskim i generalnie tego samego dnia w j. polskim ;)

bony21

A, no to poczekam do jutra, skoro tak :D
Dziękuję za odpowiedź i link :D

ocenił(a) serial na 8
kamilostry1

albo możesz obejrzeć na żywo o 2 w nocy jak niektórzy :)))) czyli ja :P

ocenił(a) serial na 8
bzyczek881126

gdzie oglądasz na żywo :P? bo na stronie The CW jest blokada regionalna ;<

ocenił(a) serial na 8
bony21

Na streamach. Przed odc wpisuje arrow online live i sa kanaly do wyboru ;)

ocenił(a) serial na 8
bzyczek881126

przetestuje 18 marca :D

ocenił(a) serial na 8
bony21

To daj znac wtedy ,moze akurat podam ci linka ;) ja z grupka fanow ogladamy i komentujemy na zywo ;p

ocenił(a) serial na 8
bzyczek881126

czyżby grupa Flarrow na Fejsbuniu ;P? no za tydzień pewnie tutaj sie odezwe ;P o ile nie zasne ;D bo 2 w nocy to jednak dla mnie za pozno , bo codziennie na uczelnie ;<

ocenił(a) serial na 8
bony21

Za dwa tyg :)) no Flash i Arrow na zywo zawsze ;) na filmwebie fanowska rodzinka, my juz stare wyjadacze wiec nawet jak do pracy na rano i tak seans nocny musi byc ;p

ocenił(a) serial na 8
bzyczek881126

podziwiam Was ;) może wpadnę ;) i rzeczywiście.. z tego całego napięcia pomyliłem się ;D za tydzień od tej środy dopiero premiera 16 odcinka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones