Arrow (2012-2020)
Arrow: Sezon 4 Arrow Sezon 4, Odcinek 23
Odcinek Arrow (2012-2020)

Rozłam

Schism 42m
7,7 823
oceny
7,7 10 1 823
Arrow
powrót do forum s4e23

S4E23

ocenił(a) serial na 5

Chyba tylko ja cały czas oglądam ten serial i nie widzę nic złego, pewne zmiany, które muszą nastąpić- są lepsze i gorsze sezony w każdym serialu. Ten finał uważam za udany wątek z Darkhiem i Oliverem kiedy on z zimną krwią wbił mu tą strzałę przypominał trochę sezon 1/2. Każdy odchodzi, może zobaczymy nowe osoby, które ich zastąpią, a może zostaniemy tak jak to powiedziała Felicity "Orginalnym Teamie Arrow" Felicity Oliver i John, chociaż szczerze w to wątpię, każdy ma teraz swoje zajęcia. Jednak myślę, że ich wątek wróci. Nie wiem jak Wy, ale finał był udany jak dla mnie i to moja osobista opinia.

Karczmix

Również bardzo mi się podobał :-) Taka końcówka daje nadzieje na 5 sezon- i teraz pytanie kiedy zobaczymy pełny Team Arrow razem? Wydaje mi się że jak Thea i John wrócą to już będą zupełnie inne osoby. Swoją drogą ciekawe zakończenie ... w 3 sezonie to Olver i Felicity zostawili wszystko za sobą i wyjechali... teraz Oni jako jedyni zostali....Nigdy nie byłem ich fanem ale oni zawsze będą razem mimo wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones