Arrow
powrót do forum 4 sezonu

Mam pytanie dla tych co mają go już za sobą. Czy jest to sezon lepszy od poprzedniego i czy warto tracić czas?
BEZ SPOJLERÓW PROSZĘ

ocenił(a) serial na 9
Rascal11

Tak na szybko... Pod paroma względami sezon 4 jest lepszy od 3. Zwłaszcza pierwsze 6 odcinków. Dalej jest troche gorzej, ale wiadomo... każdy lubi co innego. Aktorsko nie najgorzej, fabularnie twórcy chyba trochę się pogubili po połowie sezonu :| Jeżeli jesteś fanem Arrow, oglądaj. Jeżeli nie... odpuść.

ocenił(a) serial na 6
lexus123

Serial uwielbiałem bo całkiem nieźle uzupełnił niedosyt po batmanach nolana, ale teraz już po daredevilu wiem że takie seriale można robić znacznie lepiej. No i ten nieszczęsny sezon 3 za który należałoby rozstrzelać scenarzystów. No i miałem cichą nadzieję że chociaż w 4 sezonie zawrócą z tej drogi

ocenił(a) serial na 10
Rascal11

NIE WARTO GORSZY OD 3

Rascal11

Przyłączam się do pytania. Jest taka fajna strona zbierająca oceny z seriali oraz prezentująca je w formie wykresu. Poczynając od odcinka S04E015 oceny zjeżdżają na łeb na szyję, a finał został bardzo nisko oceniony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones