Arrow
powrót do forum 5 sezonu

Sezon 5

ocenił(a) serial na 9

Oj widać jakie pustki są tutaj więc robię ten temat, może ktoś odpisze. Ja szczerze uważam, że 4 sezon był lepszy od 3, ale niestety rodzinne rewolucje Felicity i jej matki zniszczyły ten sezon. Trailer 5 sezonu już wyszedł i szczerze mam mieszane odczucia. Wspomnienia chyba już gorsze niż w 3 sezonie nie mogą być , a dostaniemy Rosję, Bratvę więc może być ciekawie. Twórcy zapowiadają klimat 1 sezonu, mamy mściciela, który zabija i nazywa się Prometheus chyba.... No dobra w pierwszym sezonie mieliśmy Dark Archera więc coś tam nawiązuje do pierwszego sezonu. Jednak za dużo bohaterów się tworzy i to jest błąd wielki... Ja bym chciał widzieć tylko taki team: Green Arrow, Speedy, Spartian, Arsenal i Artemis ( ta ostatnia to nowa bohaterka w Arrowie, choć była już 4 sezonie jako kopia Black Cannary) . Jednak Roy chyba nie wróci a jak wróci to na pare odcinków, Curtis jest wkurzający i będzie w Team Arrow i Wild Dog hmmm muszę zobaczyć go w akcji, żeby ocenić. No cóż jakby tego było mało jeszcze Felicity jest w Team Arrow ... Po drugim sezonie serio coś się zepsuło. Za dużo bohaterów w Arrow. We Flashu to ma ręce i nogi, ale tutaj to nie przetrwa. Jakie są wasze opinie odnośnie trailera 5 sezonu ?

ocenił(a) serial na 10
padawan_2

Tez uważam że za dużo postaci. Ale na plus że podobno Prometheus ma być związany z jakąś decyzją podjętą przez Olivera w pierwszym sezonie

ocenił(a) serial na 9
lida4051

To mogłoby być ciekawe. Ja chce klimat sezonu pierwszego i drugiego, ale wątpię żebym taki dostał.

ocenił(a) serial na 9
padawan_2

Nie no, na to, to nie masz nawet co liczyć. ten klimat nie wróci nigdy. ALe... patrzac na trailer ja osobiscie jestem dobrej mysli. Pożyjemy zobaczymy

ocenił(a) serial na 9
lexus123

Oby Green Arrow był bardziej brutalny i bezwzględny i żeby poprawili styl walki Olivera bo ostatnio trochę kuleje.

padawan_2

Muszę się zgodzić, serial psuje "zapchaj dziurę" wątek Felicity, ale przede wszystkim poszerzający się TeamArrow. W pierwszym sezonie Arrow radził jakoś sobie sam z całą bandą zbirów "na strzała", a teraz sami widzimy.. Jeszcze Arsenal i Sara mi pasowali , lubiłem ich, ale Thea no nie nadaje się czy Diggle, który fajnie pasował, gdy siedział w bazie i udzielał rad.

Ach, jak pięknie by było gdyby flashpoint zrobił z niego Zieloną Latarnie.. Marzenie..

Za Black Canary dostajemy 3 kolejne postacie, już pewnie wszyscy nie możemy się doczekać tych żartów ze strony Felicity-Curtis. Nowi zobaczymy jak się sprawdzą, nie ma co oceniać póki co.

Jednak przesyt dalej będzie a jedynym powrotem do 1 sezonu będzie ten cały Prometheus. OBY pojawiał się rzadko, robił coś w ukryciu, a nie widzieć go co odcinek, toczyć z nim bezsensowne pojedynki, jak to robił wszechpotężny Darhk, który pionki zabijał w sekundę a przy bohaterach zastanawiał się, czekał i czekał, aż mu uciekną i tak leciało do finału (no przynajmniej jedną osobę wykończył).

Liczę na wątek Bratvy w retrospekcjach, jeśli to nie będą 30 sekundowe nic nie wnoszące momenty to będę zadowolony, no i najlepiej jakby były tam zwroty akcji i szło to w jakimś kierunku.

ocenił(a) serial na 9
lisinio

Zgadzam się, ale myślę że Thea jako Speedy też jest w miarę OK. No i tak to prawda, żeby Prometheus pojawiał się bardzo rzadko, bo to dodaje klimatu serialowi. Bratva ma być i oby retrospekcje były na poziomie 1 i 2 sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones