PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813849}

AwanturNick

No Good Nick
6,6 542
oceny
6,6 10 1 542
AwanturNick
powrót do forum serialu AwanturNick

ciekawe

ocenił(a) serial na 9

Obejrzałam jeden sezon w 3 dni, a drugi w kilka godzin następnego dnia. Serial pociągający i nie ukrywając- wzruszyłam się w ostatnich odcinkach drugiego sezonu. Mimo, że ten serial jest bardziej dla takiej "młodszej młodzieży" to i tak fabuła jest na prawdę ciekawa :)

Pati671

Niby dla młodzieży, ale pod wieloma wydarzeniami kryje się warstwa skłaniająca do wielu poważnych refleksji nad życiem, nad tym co ważne, nad tym, jak ważna jest rodzina, przyjaźń, miłość, zaufanie, szczerość i pod tymi wszystkimi względami ten serial, który w wielu momentach stanowi przyjemną rozrywkę pełną prostego humoru, przede wszystkim jest bardzo mądry i uczy.
Wzruszenie? Nie powiem, ale wiele razy, a zwłaszcza w drugim sezonie, byłem blisko łez :)
Super obsada, tak poza wszystkim i na pewno będę z zainteresowaniem śledził karierę tytułowej bohaterki. Fajna dziewczyna, bardzo optymistyczna i ciekawe, jak trochę jeszcze podrośnie, czy się sprawdzi w poważniejszych rolach.
p.s. wybrałaś wersję z dubbingiem czy oryginalną? Bo ja do tego pierwszego nie mogłem się przekonać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones