PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138123}

Azumanga Daioh

Azumanga Daiō The Animation
7,9 640
ocen
7,9 10 1 640
Azumanga Daiō The Animation
powrót do forum serialu Azumanga Daiō The Animation

Azaliż jakim to sposobem nie ma żadnego komentarza? Toż to jedno z najlepszych anime, które wyszło! Praktyczny brak akcji i fabuły (co wbrew pozorom, JEST plusem), śmieszne sytuacje, budzące sympatię postacie, śliczna grafika i muzyka... I wylewający się wszem i wobec optymizm, optymizm, optymizm.

Ogląąąąądać!
WSZYSCY KOCHAMY OSAKĘ!

Pozdrowienia i niech kisiel kremowy będzie z Wami ^^

Kazik_chan

Tak zgadzam się fantastyczne anime

ocenił(a) serial na 9
Kazik_chan

Zgadzam się z toba w 100%, gdy ma sie ponury nastroj, to anime napawa niesamowitym optymizmem.
Można to anime porównać do spacerów czy swobodnej wędrówki, nie ważny jest cel, ale czerpanie radości z samego faktu wędrowania.
Tak i tutaj, nie oczekuje się rozwiązania fabuły, po prostu chłonię sie tą niesamowitą atmosferę.

Jednym słowem mówiąc "KAWAII" w czystej postaci.

Kazik_chan

po prostu wspaniałe, megaoptymistyczne anime !

ocenił(a) serial na 9
Kazik_chan

Zgadzam się z przedmówcami w 100% i tak genialnie to anime wyolbrzymia przywary ludzkich zachowań xDD

Tasukigirl

Właśnie, przecież to geniusz!

PS. Uwielbiam Chiyo-chan :)

ocenił(a) serial na 10
captain_cassidy1912

Kto nie jej nie lubi:D

ocenił(a) serial na 10
LBPY90Q

miało być "Kto jej nie lubi" oczywiście Chiyo jest najlepsza!

ocenił(a) serial na 9
Kazik_chan

Och...kocham.! boziuu. można się zaśmiać na śmierć.! najsłodsza jest Chiyo-chan jako pingwinek.!!

ocenił(a) serial na 10
Kazik_chan

Właśnie to świetne anime :D Osaka wymiata!!!

ocenił(a) serial na 9
Shpadelek

Osaka?Chiyo?

Yukari i Tomo to geniusze xD

ocenił(a) serial na 10
Kazik_chan

Postanowiłam przypomnieć sobie to anime. Obejrzałam wszystkie odcinki w ciagu ostatnich czterech dni. Jest to jedna z najwspanialszych podróży anime jaką można podjąć. Śmiechu co niemiara i wzruszeń też kilka. Uwielbiam Kagurę!!

ocenił(a) serial na 9
Kazik_chan

Humor w tym anime jest dość... Hmmm... Inny, zwariowany, obłędny i
pokręcony. Nie spotkałem się takim rodzajem w innym anime, co daje jego
unikalność.

Czyli anime jak najbardziej świetne i warte polecenia.

Kazik_chan

O tak wspaniałe anime wszystkie głowne postacie wymiatają a zwłaszcza miejscami nauczyciel od japońskiego Kimura:)

ocenił(a) serial na 9
Kazik_chan

Oj nie da się wybrać jednej ulubionej postaci. Wszystkie spełniają swoje role. Chociaż akcje z Osaką są po prostu mega komiczne. Ep.22 i próba budzenia Yukari :D albo pomysł na festiwal kulturowy w drugim roku ;) no ale Chiyo jest mega kawaii a Sakaki rozumiem bo ile bym się z kotem nie bawił to wiem, że zawsze skończy się tym, że zostanę podrapany, co wcale mnie nie zniechęca do kolejnej zabawy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones