PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020231}

Bękart z piekła rodem

The Bastard Son & the Devil Himself
6,7 1 354
oceny
6,7 10 1 1354
Bękart z piekła rodem
powrót do forum serialu Bękart z piekła rodem

…tego słuchać się nie da,nie mam pojęcia kto wpadł na pomysł żeby do czytania dać żeńską wersje

SuckMeFace

Polecam oglądać z napisami lub bez. Jeśli nie potrafisz to polecam się nauczyć języka a nie narzekać bez sensu :)

MaxD

to nie jest narzekanie bez sensu, damski lektor do czegokolwiek poza dokumentami jest poniżej krytyki, chciałem to obejrzeć, ale jak tylko usłyszałem lektora od razu tytuł poleciał do kosza.

orzech96

i jestem tego zdania że oglądanie filmu/serialu z napisami to nie oglądanie.

ocenił(a) serial na 8
MaxD

Niektórzy nie mają wystarczająco podzielnej uwagi na napisy i obraz, niektórzy są niezdolni do nauki języków albo za starzy, a największy minus damskich lektorów jest taki, że dźwięk jest zbyt długo z tonacji wysokiej i powoduje migreny albo nie jest słyszalny przez osoby niedosłyszące - sama nie słyszę dźwięków o tonacji cienkiej i aparat w tym nie pomaga. Równie dobrze mężczyzna o cienkiej tonacji też by się nie nadawał na lektora.

SuckMeFace

damski lektor pasuje do programów przyrodniczych ale nie filmów czy seriali , co innego Dubbing .

użytkownik usunięty
SuckMeFace

Potwierdzam. Na ogół nie ma nic do nawet słabszej jakości lektorów, ale tutaj kompletnie nie trafiono. Oryginał albo wcale bo innej opcji nie ma szczerze...

SuckMeFace

Zgadzam się lektor ( kobieta ) to dramat i nie jest to narzekanie bez sensu!!! , moja żona jest podobnego zdania co ja czyli - kobiecym lektorom mówimy stanowcze NIE !!!
P.S. No może za wyjątkiem Pani Czubówny

SuckMeFace

dramat w ogóle oglądać z lektorem xD

shinshokuu666

Urzekło mnie twoje profilowe. To z jakiejś mangi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones