PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876633}

Baki Hanma

Hanma Baki
6,5 481
ocen
6,5 10 1 481
Baki Hanma
powrót do forum serialu Baki Hanma

znow sie zawiodlem

ocenił(a) serial na 4

Obejrzalem jakis czas temu po "baki" i wymeczyl mnie jeszcze bardziej.

Jeszcze bardziej pompatyczny i przeciagany, walki sie ciagna przez 3 odcinki, gdzie kazdy wyglada tak samo, pompatyczne przemowy, super cios morderca po ktorym przeciwnik pada, ale nagle podnosi sie jakgdyby nigdy nic i kolejna przemowa.

robienie kompletnej kurtyzany z fizyki nie wspomne

spidero

Przecież to jest właśnie ten gatunek, gdzie walki mają być ostro przerysowane. A i tak przecież nie przełamywali jednym ciosem gór, czy nawet planety, jak to bywa w niektórych anime, jak np. "Dragon Ball". Ale fakt, walki również zaczynały mnie nużyć. Pewnym odświeżeniem w serii było pojawienie się Guevary i jego takiego trochę bardziej nietypowego stylu walki, ale też i zachowywania się.

Kolejny sezon też zapowiada się jeszcze dziwniej, bo pojawią się zapewne ludzie z epoki dinozaurów wraz z zamieszkującymi wtedy planetę dino-zwierzątkami, a w tle będzie czaił się konflikt ojca z synem.

ocenił(a) serial na 8
spidero

Serio, po co to dalej oglądasz? Dwa poprzednie sezony powinny dać ci wystarczająco do zrozumienia o czym jest i będzie to anime.

"robienie kompletnej kurtyzany z fizyki nie wspomne" - ale jesteś spostrzegawczy. Potrzebowałeś tylko 50 odcinków by dotrzeć do takich wniosków?
Anime właśnie z tego słynie, że bawi się konwencją. Nie ma zasad które obowiązują twórców, mogą oni stworzyć tak abstrakcyjne dzieła na jakie im pozwala ich wyobraźnia, która nie jest aż tak ograniczona, jak co poniektórych komentatorów z filmweba.

ocenił(a) serial na 4
xari_xarxas

jak juz zaczelem to ciezko przerwac w polowie :)

spidero

To jak w dowcipie: "Baśka, może wyjdziesz w końcu za Marka, macie już 4 dzieci" "Nie" "Czemu nie?" "Bo mi się nie podoba."

ocenił(a) serial na 10
spidero

Jak chcesz realistyczne anime z walk, to obejrzyj Hajime no Ippo: The Fighting!
Nie oglądaj też czasem Record of Ragnarok, (które według mnie jest cudowne, tak samo jak Baki) ponieważ tam jedna walka ciągnie się przez 5 odcinków, a sezon trwa 10 odcinków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones