PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391370}

Bakugan: Młodzi wojownicy

Bakugan Battle Brawlers
6,1 1 191
ocen
6,1 10 1 1191
Bakugan: Młodzi wojownicy
powrót do forum serialu Bakugan: Młodzi wojownicy

Matko

ocenił(a) serial na 1

Kto jeszcze wymyśla takie idiotyzmy? Brakuje tylko następnej kreskówki, w której zajebiści bohaterowie rzucają swoimi fryzurami w postaci małych kulek, aby później ulepszyć je swoimi kartami. Matko.

użytkownik usunięty
mammix

Pokazując tego typu "dzieła", polska telewizja może naprawdę zniechęcić do anime. Jakieś 90% anime obecnie emitowanych u nas opiera się o schemat: jest sobie jakiś tam turniej, w którym główny bohater bierze udział i oczywiście stara się o tytuł mistrza. Pod ten schemat podpadają choćby Pokemony (tutaj w bitwach biorą udział pokraczne stworki), Beyblade (dyski? dobrze pamiętam?), Duel Masters czy choćby ten nieszczęsny Bakugan (karty)... Chyba rzeczywiście następne będą fryzury :/

Zapomina się o naprawdę dobrych anime, jak choćby Guardian of the Sacred Spirit, czy Slayers (kiedyś leciało na RTL7).

Jednym słowem: masakra. I przyznaj się tu człowieku publicznie, że oglądasz anime, to cię wyśmieją i zwyzywają od pokemonów :/

Ja lubie Anime typu; Beyblade czy Yu-Gi-Oh!. Ale Bakugan... to jest najgorsze anime tego typu które kiedykolwiek widziałam.

ocenił(a) serial na 3
MalikLove

Moim zdaniem CN zhańbiło się robiąc taką żałosną kreskówkę.
Dobrych anime jest bardzo dużo więc czemu w Polsce jedynie takie niewypały jak Bakugan są nadawane.
Bo jeśli nawet dadzą jakieś dobre anime to albo ma beznadziejny dubbing jak Naruto na Jetixie albo jest nadawane o północy.

użytkownik usunięty

Ja to swego czasu chciałem zrobić wersję z sześcianami, które się zamieniają w potwory.

ocenił(a) serial na 10
mammix

ludzie! czy wyście do reszty rozumy postradali?! wypowiadacie się na ten temat nie mając praktycznie zielonego pojęcia o niczym! myślicie jedynie o sobie i swoich zainteresowaniach pomijając resztę! może nie wszyscy mogą oglądać takie krwawe anime z rozbudowanymi wątkami psychologicznymi! zwykły ośmiolatek nie zrozumie idei walki z np.: Espadą, czy tam tej zemsty Sasuke na bracie, bo ten wybił cała rodzinę! i jak śmiecie się zwać fanami nie rozumiejąc tego co najważniejsze?! fan powinien szanować wszystko! bo czasem taka pozornie prosta anime może zaskoczyć! może zawierać najważniejsze wartości i cele, choć ograniczyć się do prostego schematu! na to z pewnością nikt by nie wpadł. co do kojarzenia anime z pokemonami... zazwyczaj mówią tak ludzie, którzy nie widzieli nic poza Pokemonami czy Bakuganami!
a co do kwestii "Jak się potem przyznać?!"! normalnie! niech się śmieją! to na przykład moja sprawa co oglądam!!!! inni rozumieć nie muszą! najważniejsze przecież, że mnie się to podoba! prawda?! ale po co gadać i tracić nerwy? skoro niektórym, mającym czelność nazywać się fanami, zwyczajnie brakuje mózgu! starają się jak maszyny chłonąc słowa innych. a potem, tak jak teraz odnośnie Bakuganów czy tych nieszczęsnych Beyblade'ów, wypowiadają krzywdzące opinie! czy takiemu Japończykowi też to powiecie, że zmarnował czas tworząc takie gówno?! a wam byłoby miło?! raczej nie... DEBILE!
takie zachowanie jest wstrętne i podłe! brzydzę się tym! brzydzę się wami! myślcie sobie o mnie co chcecie, ale ja mam to daleko w dupie! wyraziłam swoją opinię i nie liczę na zrozumienie czy tym bardziej na podpisanie się pod tym. bo jestem pewna, że większość uzna to za zniewagę i nawet przez chwile nie spróbuje wczuć się i spojrzeć na to trzeźwo. podejrzewam, że wyniknie z tego niezła wojna, bo każdy będzie chciał mieć racje! khe! powodzenia! ja i tak zdania nie zmienię!

Utachi

W porządku, wypowiedziałaś się, wywrzeszczałaś co chciałaś. Lepiej?

Dla mnie "Bakugan" to banda dzieciaków, którzy wrzeszczą i rzucają kulkami, co pięć sekund wydając zaskoczone okrzyki, czego dowodzą dżwięki dobiegające zza moich pleców (mój brat właśnie to ogląda).

ocenił(a) serial na 1
malutka_kinomanka

ja rozumiem saska ^o^

ocenił(a) serial na 1
malutka_kinomanka

Tak mój brat też to ogląda...

ocenił(a) serial na 1
mammix

fryzurami?

mammix

To z fryzurami przypomniało mi o takim jednym anime gdzie bohaterowie walczyli fryzurami czy coś takiego,albo wąsami,ale niestety tu gubi mnie ludzka pamięć ehh. Główny bohater jak dobrze pamiętam miał żółte włosy i wąsy i podróżował z taką jedną dziewczyną.Oglądałem to jednak już dość dawno i nie pamiętam nazwy tego czegoś. Dodałem ten post jako ciekawostkę,ciekawe czy jeszcze ktoś to pamięta lub kojarzy. Jakby coś to wypowiadajcie się śmiało :) dziękuje za uwagę Oleks 24.

użytkownik usunięty
oleks24

Pewnie chodzi ci o Bobobo-bo Bo-bobo. Bardzo zabawne, ale zarazem dość dziwne Anime :3

użytkownik usunięty

Bajka o włosach z nosa używanych do walki - lepiej nie oglądać przy jedzeniu...

użytkownik usunięty
mammix

No co? To normalne! Wystarczy spojrzeć na Pokemony...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones