PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800871}
8,2 1 401
ocen
8,2 10 1 1401
Banana Fish
powrót do forum serialu Banana Fish

Cudowne

ocenił(a) serial na 10

Zdecydowanie najlepsze anime jakie kiedykolwiek oglądałam ❤️ Nigdy aż tak nie przeżywałam żadnego anime i nie przejmowałam die w takim stopniu losami bohaterów. Ale niestety... nie wiem czy będę w stanie obejrzeć ostatni odcinek

ocenił(a) serial na 10
pola23451

(Kto czytał mangę ten wie)

pola23451

Ja akurat nie czytałem magni jednak anime świetne, chętnie obejrzałbym aktorską wersje :)

ocenił(a) serial na 10
pola23451

Dzisiaj skończyłam to anime. Byłam totalnie zaskoczona, miałam nadzieję, że Ash poleci do Japonii, nawet jak nie tym lotem, to innym... Nie spodziewałam się, że skończy się tak smutno. Jak zwykle się popłakałam :]

ocenił(a) serial na 10
ViriTiti

I tak anime miało lepsze zakończenie niż manga ;( mega spodobała mi się animacja, ogln sama fabuła więc sięgnęłam po mangę... nie chce spojlerować, ale jest 3:34 rano właśnie skończyłam czytać i nie mogę dojść do siebie jakios za bardzo ... wiec wracam i oglądam całe anime od początku, bo jest mniej smutne, dobrze, że dali otwarte zakończenie; można udawać, że to co się stało nie miało miejsca ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones