PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644764}

Banshee

8,0 21 558
ocen
8,0 10 1 21558
7,8 5
ocen krytyków
Banshee
powrót do forum serialu Banshee

Albinos

ocenił(a) serial na 8

SPOILER Czy ten albinos ze wspomnień Hooda z więzienia na koniec finału, to ten sam koleś, który był w tej bandzie co pobiła żonę Emmeta? I jeśli tak, to dlaczego nie rozpoznał Hooda że z nim siedział w więzieniu?

ocenił(a) serial na 10
karolinex

Nie to nie ta sama osoba - Albino zginął w więzieniu z ręki Hooda, gdy przypominał on sobie swój czas spędzony w więzieniu w 6 odcinku pierwszego sezonu.

ocenił(a) serial na 8
VisitorQ

OK dzięki. Faktycznie teraz sobie przypominam. Twarz wydała mi się znajoma i jakoś tak automatycznie skojarzyłam Albinosa z tym gościem z bandy i się zdziwiłam że nic nie powiedział ze się znają z więzienia. Już myślałam że jakaś intryga w 3 sezonie się wyda a to tylko moja wyobraźnia ;)

ocenił(a) serial na 10
karolinex

Nie ma sprawy, aczkolwiek Albino i Sharp rzeczywiście troszkę są/byli do siebie podobni;)

ocenił(a) serial na 10
VisitorQ

Z tą różnicą, że Sharp był oportunistyczną pipą a Albino po kilku migawkach i jednym epizodzie był na tyle charyzmatyczny, że nawet ze spodniami spuszczonymi do kolan budził respekt.

ocenił(a) serial na 10
Forc3ofWill

Heh, chodziło mi o fizyczne aspekty ich podobieństw. Charakterami to zupełnie dwa różne bieguny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones