PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644764}

Banshee

8,0 21 558
ocen
8,0 10 1 21558
7,8 5
ocen krytyków
Banshee
powrót do forum serialu Banshee

Bunker

ocenił(a) serial na 8

Jak dla mnie sceną z Brockiem ukradł finał sezonu wszystkim głównym postaciom. Wydaje się, że idą w kierunku rozbudowania tego wątku w następnym sezonie i dobrze bo aktor ewidentnie ma potencjał.

ocenił(a) serial na 8
Vestiga

Dokładnie! Genialnie odegrana scena, aż ciarki przechodzą ;) Zarówno aktor jak i postać mają wielki potencjał.

ocenił(a) serial na 8
Vestiga

Ja jestem ciekawa jak pociągną ten wątek. W sumie wychodzi na to, że braciszek poczęstował jego tatuaże palnikiem, a skoro miał je na całym ciele, to powinien mieć poparzenia 3go stopnia i przez długi czas leżeć w szpitalu. I teraz nie wyobrażam sobie, żeby w takim stanie porwał się na Bractwo. No chyba, ze Brock jako mściciel wkroczy do akcji, ale z drugiej strony chociaż widać że pała sympatią do Bunkera, to znowu żadni z nich jacyś super kumple, żeby się za niego nadstawiał. No i właśnie ciekawe jak to rozwiną dalej?

ocenił(a) serial na 8
karolinex

mnie się wydaje, że z tym wypalaniem to mają na myśli tę swastykę na piersi i tylko ona zostanie wypalona.

ocenił(a) serial na 8
Vestiga

Może i tak, bo tylko w ten sposób Bunker byłby na tyle na chodzie żeby się mścić. Jak ten jego brat powiedział coś w stylu, że "Jak założyłeś mundur policjanta to nie możesz nosić mojego" to jakoś założyłam ze chodzi o wszystkie tatuaże :) No nic, zostaje nam tylko czekać na 4 sezon :)

ocenił(a) serial na 9
Vestiga

Zgadzam się, scena była niesamowita. Mam nadzieje, że wątek byłego neonazisty zostanie pociągniety w kolejnym sezonie, że nie uśmiercą go. Zarówno aktor, jak i rola mają olbrzymi potencjał.

ocenił(a) serial na 8
Vestiga

ja na początku myślałem, że naziole wysłali jednego ze swoich, żeby powęszył i znalazł dowody na to, że policjanci z Banshee zabili jednego z ich ziomków (w 1. odcinku bodajże), ale po scenach z bractwem pewnie nic takiego się już nie wydarzy :(

sama postać Bunkera była, obok Cheytona, moją ulubioną w tym sezonie

ocenił(a) serial na 9
zobacz

Czemu był??
Masz jakieś newsy co do postaci Bunkera??

ocenił(a) serial na 8
dominikah1_filmweb

czas przeszły, bo sezon się skończył, a nie dlatego, że umarł ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones