PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644764}

Banshee

8,0 21 559
ocen
8,0 10 1 21559
7,8 5
ocen krytyków
Banshee
powrót do forum serialu Banshee

Część 3 odcinek 4

ocenił(a) serial na 6

W porównaniu do poprzednich trzech, kupa gó*na. Za dużo romansu.
Za bardzo się postarali w poprzednim odcinku.

ocenił(a) serial na 8
rad_75

Siobhan Kelly pewnie zginie w tym ataku na posterunek , Hood wtedy zostanie żeby się zemścić , przyjmie Bunker do roboty i będzie jedna wielka masakra w Banshee

ocenił(a) serial na 10
kolo558

mysle ze Siobhan nie zginie. Z 'nowego zycia' Hooda tylko ona wie o jego przeszłości, za szybkie zakończenie wątku..?

użytkownik usunięty
kolo558

kolo558, Ty chyba masz tam kryształową kulę. Skoro juz tak dobrze idzie Ci przepowiadanie przyszłości, to moze napisałbys, czy czeka mnie w najblizszym czasie wielka miłość? romans? kariera? pieniądze? Nie możesz przeciez wyjsc z wprawy ;)

I kolo dobrze prawił...

ocenił(a) serial na 7
rad_75

Na pewno po dobrym 3 odcinku z akcją podkręconą na maksa, tu czujemy zawód, były głównie rozterki bohaterów, zresztą nie najlepiej poprowadzone - w impulsie Hood rzuca się na Proctora, Carrie porzuca pracę, kradnie motor - na tym tle zachowanie nastolatki, która kradnie grę dla brata wydaje się najbardziej wiarygodne.

Przyjdzie czekać na kolejny odcinek pod tytułem - wielka rozpierducha.

ocenił(a) serial na 10
rad_75

Zupełnie się nie zgadzam. Bez odpowiedniej dozy dramatu ten serial rozsypał by się pod własnym ciężarem. To trochę tak jak byś narzekał, że w "300" jest za dużo historii a w "Sin City" za dużo monologów. Być może ciężko to docenić, ale zachowanie odpowiedniego "tempa" jest niezmiernie istotne i 100% odcinków pełnych akcji zwyczajnie nie może działać. Zresztą Banshee oferuje więcej akcji niż większość (wszystkie?) innych seriali dostępnych obecnie w TV.



rad_75

100% ktoś z policjantów zginie lub zostanie ranny i wyląduje w szpitalu a ten ex-naziol dołączy do rozpierduchy. Zaznaczam, że następny odcinkek jest dopiero 5 więc jeszcze dużo akcji przed nami :)

ocenił(a) serial na 7
rad_75

Mnie dziwi ten nagły wybuch agresji względem Proctora.Co on biedak temu szeryfowi zrobił?Zabił matkę,przeleciał kochankę?Nie on tylko kiedyś zabił gówniarza, który szantażował Hooda.To już nawet względem królika nie czuł tyle złości, a siedział przez niego 15 lat w kiciu.Ciężko mi jakoś pojąć niektóre motywy działania bohaterów.

pokemon227

Dzieciak w gruncie rzeczy nie szantażował Hooda, okazał się być całkiem porządnym kolesiem, Hood mógł się go pozbyć w każdej chwili gdyby chciał, wolał pomóc. Ten "biedak", jak nazywasz Proctora, zabił go za nic. Jest bezwzględnym gangsterem, który wyjebał w powietrze poprzedniego burmistrza Banshee. To nie tyle był nagły wybuch agresji, co chęć zrobienia na koniec, przed ucieczką, czegoś dobrego dla miasta.

ocenił(a) serial na 7
arek_sz

Proctora chciał zabić w zemście za jakiegoś gówniarza,przez którego miał same kłopoty(akcja w tirze,wcześnie łysol).Natomiast miał wielkie wahania moralne przy Rabbicie, który zniszczył jego całe życie.I przypomnę tylko że Proctor kilka razy już uratował tyłek dzielnemu szeryfowi.

ocenił(a) serial na 9
pokemon227

Nie będę się wdawał w dyskusję co spowodowało ten nagły atak agresji szeryfa, ale sam fakt że teraz relacje na lini Hood - Proctor ulegną zupełnej zmianie nie napawa mnie optymizmem. Jakoś nigdy nie traktowałem Kaia jako taki typowy czarny charakter, był w serialu takim złem koniecznym, w zasadzie to sądziłem że prędzej czy później staną razem po jednej stronie barykady przeciwko czerwonym, widać nic z tego.

ocenił(a) serial na 8
arek_sz

Też mi się wydaję, że Hood chciał zwyczajnie zrobic coś dobrego dla miasta, ale Proctor mu nie wybaczy jak nie pożegna się ze swoją Matką...

ocenił(a) serial na 8
pokemon227

No Hood stwierdził, że skoro i tak wyjeżdża i nikt nie zna jego prawdziwej tożsamości to odpali Proctora zniknie, a w Banshee będzie spokój.

ocenił(a) serial na 7
zaja_c

Być może miał na wszystko wylane, gdy dowiedział się że może zostać zdemaskowany.Jednak wątek zemsty na Proctora jest robiony strasznie na siłę.Przecież Proctor nie wchodzi mu w paradę przy rabunkach, w mieście nie urządza burd.Świętym może nie jest, jednak przy szeryfie to aniołek.Jeszcze ten cały wątek zemsty miał by sens gdyby Proctor zabił kogoś z trójki Sugar,Job,Carrie.Właściwie to się dziwie trochę że Proctor sam nie postanowił się pozbyć Hooda, a miał do tego motyw,środki i ludzi.

ocenił(a) serial na 8
pokemon227

Proctor zabił chłopaczka szeryf go polubił i się trochę wkur*ił tyle.

ocenił(a) serial na 8
rad_75

Kiedy premiera 5 odcinka?

ocenił(a) serial na 10
niezapomijanka

Dziś o 4 w nocy w Stanach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones