PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644764}

Banshee

8,0 21 558
ocen
8,0 10 1 21558
7,8 5
ocen krytyków
Banshee
powrót do forum serialu Banshee

Najpierw mówili, że 13, żeby nie było, że jest córką Hood'a. Potem nawet patrzył w jej dokumenty i
się zgadzało. W końcu dowiadujemy się, że ma 15. To jak to jest ma naprawdę 15 i udaje, że ma 13
czy jak?

ocenił(a) serial na 10
ameliacarmen

Deva ma 15, jak patrzył na dokumenty to wtedy właśnie się dowiedział, że ma 15.

ocenił(a) serial na 10
VisitorQ

Hahahaha niezła beka, bo podobno ona jest w wieku Rebbeci, czyli ma 20 lat. Nigdzie nie mogę tego potwierdzić.. Może dlatego tak się puszcza w tym serialu i robią z niej niezłą dziwę.

ocenił(a) serial na 10
pitixpl

Ivana raz napisała na twiterze, że Ryann Shane jest w wieku Lili. A ostatnio Jonathan Tropper bodajże, dodał, że Ryann studiuje i w przerwach między zdjęciami można ją zauważyć czytająca bardzo grube książki.
Ale kto się puszcza, bo jakoś nie mogę tego ogarnąć? ;)

ocenił(a) serial na 10
VisitorQ

No ta Dave'a. Był odcinek z tą imprezą w stodole, ten syn senatora ją zmacał przy 100 osobach. Potem chciała się puknąć z tym dilerem.

ocenił(a) serial na 10
pitixpl

No to był rave, wszyscy byli pod wpływem narkotyków, a Reed był jej chłopakiem, więc tego raczej za puszczanie się bym nie uznał. A tego, że z dilerem chciała się przespać to nie kojarzę (mimo, że widziałem wszystkie odcinki pierwszego sezonu po 4 razy), przypomnij mi.

ocenił(a) serial na 10
VisitorQ

Chodzi mi o tego gościa, ktorego Kai rzucił na pożarcie psu. I co potem nigdy ciała nie odnaleziono, wcześniej uciął mu palucha.

ocenił(a) serial na 10
pitixpl

Tak też myślałem, ale ona wcale nie chciała się z nim przespać - przypadkiem nakryła go na rozmowie z tym neonazistą i można powiedzieć, że on by ją prędzej do czegoś zmusił, gdyby Reed wtedy nie wszedł - widać jaka była wtedy wystraszona. Poza tym nie kojarzę innych akcji tego typu z jej strony, czyli raczej ja bym jej puszczalską nie nazwał.

ocenił(a) serial na 10
VisitorQ

Rzeczywiście, dzięki za skorygowanie. Utrwalił mi się w głowie ten obraz i tyle. Masz rację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones