PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644764}

Banshee

8,0 21 558
ocen
8,0 10 1 21558
7,8 5
ocen krytyków
Banshee
powrót do forum serialu Banshee

Krótko i na temat

ocenił(a) serial na 2

Omijać szerokim łukiem , po raz kolejny ocena użytkowników filmweb kompletnie nieadekwatna
do rzeczywistości którą zamknę w trzech słowach : kopulacja ,abnegacja i obstrukcja.Dałem radę do połowy drugiego odcinka .
Hejterzy do ataku! 2/10 za grafikę w czołówce.

ocenił(a) serial na 9
sslukas

Nie zgadzam się Rewelacjny serial akcji ja daje 9/10 i wcale ocena nie jest błędna! To że się tobie nie podoba to nie znaczy że innym też, serial jest świetny i ludzie dają dobre oceny i mają racje. Serdecznie serial polecam :-)

ocenił(a) serial na 9
jasiu9208

zgadzam sie.

ocenił(a) serial na 5
jasiu9208

To że podoba Ci się ten serial nie oznacza że zasługuje na taką ocenę, nie widziałem gorszych scen walki w żadnym filmie i serialu które nie dość że są wręcz komiczne i niedorzeczne i nie tylko te sceny są beznadziejne ale i wiele innych.

ocenił(a) serial na 9
andreen

To chyba wcale seriali nie oglądasz, sceny walki w banshee są Rewelacjne! I serial ma ocene taką na jaką zasługuje.

ocenił(a) serial na 5
jasiu9208

Pewnie że są rewelacyjne jak cały serial, znakomita scena z granatnikiem, emocjonująca walka ukrainca z anastasią i te ich umazane twarze w koncentracie pomidorowym, dobra też jest scena z tym niepełnosprawnym bokserem który nie potrafi znokautować 70 kg przeciwnika, jakby tego mało główny bohater potrafi odciąć penisa jednym machnięciem. Dodatkowo na posteruku policji pracują 4 osoby, żaden z policjantów nie potrafi strzelać a ciała gniją w 15 tygodni!!!

ocenił(a) serial na 9
andreen

andreen słuchaj nasza dalsza wymiana zdań nie ma sensu, ty uważasz ten serial za dno, ja uważam jest rewelacyjny ja będę nadal go oglądał ty nie i niech tak zostanie, nie chce się już kłucić, każdy ma inny gust i podoba mu się co innego i ma do tego prawo, tak więc trzymaj się, cześć.

ocenił(a) serial na 10
sslukas

10/10
:)

VisitorQ

Początek jak dla mnie świetny. Jednak po 3-4 odcinku to się zrobiło po prostu przeciętne. A szkoda bo potencjał był duży. 6/10

ocenił(a) serial na 5
King_of_Fools

Po 3-4 przeciętnie a po 6 żałośnie. Szkoda, bo zapowiadał się dobrze. Strata czasu. Nie warto oglądać 2/10

King_of_Fools

Początek świetny ?
Koleś lata z gnatem po zatłoczonym mieście i strzela w co popadnie i nie przejmuje się wcale, że będzie rozpoznany.
Autobus, który się przewraca i wbrew prawom fizyki jedzie na boku przez 300 m.

ocenił(a) serial na 10
sslukas

prowokujesz.......:)

ocenił(a) serial na 2
Reznik

nie prowokuję ,napisałem to z pełnym przekonaniem ,na szczęście są znacznie lepsze seriale jak np, Ray Donovan i nie ma przymusu aby się katować tym paskudztwem.

ocenił(a) serial na 10
sslukas

no to mały zaskok że tak ostro krytykujesz ten serial,,

ocenił(a) serial na 10
sslukas

10/10

ocenił(a) serial na 10
sslukas

Ray Donovan nie jest na pewno lepszym serialem od Banshee, RD jest bardzo irytującą osobą w tym serialu, Banshee nie jest serialem wszechczasów, ale na solidne 6-7 zasługuje.

ocenił(a) serial na 9
sslukas

cytuje "kopulacja ,abnegacja i obstrukcja" widzę same zalety. 9/10 może nie jest to najwyższego lotu aktorstwo oraz fabuła też nie jest specjalnie wyszukana ale ten serial sprawia, że czuję się miodnie.

ocenił(a) serial na 5
sslukas

Mi także ten serial nie przypadł do gustu, chociaż załuję bo zapowiadał się dobrze. 5/10

ocenił(a) serial na 8
wesk

Dla mnie serial super, chociaz tak samo na poczatku poprostu był genialny - ta akcja z autobusem super zrobiona, czułem się jak w kinie. Potem tez fajna walka w barze i zajebista akcja z butelką + strzalem w reke tego prawdziwego szeryfa. Myslalem, ze wkoncu ogladam cos perfekcyjnego, zrobionego od deski do deski z dbaloscią o kazdy szczegol. Nie bylo to takie proste jak w tych zalosnych filmach akcji - strzelam, jezeli jestes zły to dostajesz kulke gdziekolwiek i giniesz a jezeli dobry z Ciebie gosc to dostajesz 5 kul i tak przezyjesz no chyba, ze ma sie poruszyć widownie to przezyjesz ale na pare minut zeby wyglosic monolog. Niestety potem zaczelo byc tak jak wszedzie - przewidywalnie, niemozliwie i przesadnie. Chociaz i tak bede ogladal, bo 90% serialu nadal pozostaje bardzo dobre i powiedzcie mi gdzie mozna jeszcze cos takiego ekstra wzrokowo ogladac procz gry o tron i paru innych produkcji ;] ooo i ta akcja z samochodem policji zajebista gdy uciekali z Anastazją, jak z Mr i Mrs Smith - z tymze ten drugi to mial budzet 20x wiekszy pewnie niz Banshee na 10odcinkow ;d

sslukas

Pierwszy odcinek 7/10 później jest coraz gorzej, do 6 odcinka 5/10 ale odcinek 8 (walka z Olkiem takiej głupoty dano nie widziałem) max 2/10
Dalej nie oglądam

iL_Duce

Ja też zwątpiłam po 8 odcinku...

ocenił(a) serial na 9
sslukas

ahhahahahaha
"hejterzy do ataku" co za kretyn

ocenił(a) serial na 10
czescgora

Ja jestem po pierwszym na Canalu i przygotowuje sie na kolejne bo zapowiada sie obiecujaco. Choc troche mnie martwicie ze po 6 - 8 jest juz gorzej.....

ocenił(a) serial na 7
sslukas

Pewnie, a Ty jesteś miarą wszechrzeczy i będziesz stanowił wartość wszystkiego. Parafrazując: Jeśli oceny się z moimi nie zgdzają, tym gorzej dla ocen. Miałbyś chociaż odrobinę skromności i napisał: MNIE się nie podobało,

sslukas

A twoja opinia jest ta jedyna i najlepsza?

adamp2009

dobry, ciekawy serial. dzieje się wiele, może wciągnąć. pamiętam jak zaczęła się moja przygoda z Banshee. a zaczęła się od ( banshee com pl ) polecił mi kumpel, poczytałem i zdecydowałem się ;)! i Ci co oglądają nie powiedzą mi, że młoda amiszka nie daje rady :D?

ocenił(a) serial na 10
sslukas

Przecież Banshee bije na głowę Zakazane Imperium(które często po prostu przynudza).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 3
sslukas

Chu*nia na patyku że hej, kiepsko zagrane postacie, kiepski wątek, wszystko do bani. Nie polecam chyba że ktoś lubi wujowe kino, ale są o niebo lepsze seriale.

ocenił(a) serial na 3
Luevano

Wybaczcie, kiepsko NAPISANY scenariusz, jest kilku aktorów który chętnie zobaczę w innym serialu. Jest wiele serialów które biją ten na łeb, choć jeśli dla kogoś ilość pieprzenia się i scen erotycznych to wyznacznik i niczego więcej nie wymagają od serialu to może być to produkcja dla nich :)

ocenił(a) serial na 6
sslukas

Za dużo sexu, "płaskie postacie", marna gra aktorska...

ocenił(a) serial na 10
sslukas

he he

ocenił(a) serial na 9
sslukas

Jasiu , i tu masz rację

ocenił(a) serial na 6
sslukas

Super serial ja dopiero zaczynam hehe .

ocenił(a) serial na 9
sslukas

90% z was daje się trollować, jakby wam dopiero wczoraj internet podłączyli...

ocenił(a) serial na 6
sslukas

Niestety muszę się w dużej mierze zgodzić, że serial nie jest najlepszy. Pierwszy sezon zapowiadał się dobrze, najbardziej postać Kaya mi się podobała. Obecnie jednak stwierdzam, że produkcja jest co najmniej średnia, a mnie osobiście przeszkadza, że skupiają się głównie na seksie.
Z takich seriali trochę tego typu Person of Interest jest 100x lepsze i tam czuje się niesamowity klimat który nadaje serialowi głównie muzyka, a i sami bohaterowie są niesamowici - szczególnie Harold.

ocenił(a) serial na 10
succubusus

10/10

ocenił(a) serial na 2
VisitorQ

20/10 ;-)

ocenił(a) serial na 10
sslukas

21/10 Oczko! I Bingo! I Pełen Poker!

ocenił(a) serial na 8
sslukas

Jakby to Lem powiedział... "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"

sslukas

ja rozwieje wątpliwości związane ze średnią oceną tego serialu na filmwebie a na http://www.imdb.com/title/tt2017109/?ref_=fn_al_tt_1 . Serial jest świetny i każdy kto go bierze na poważnie jest ograniczony umysłowo to tak jakby powiedzieć, że filmy o superbohaterach są mało realne więc po co w ogóle kręcić dajmy Avengers skoro to wszystko jest mało realne? To się mija z celem przecież wszystko musi być prawdziwe i mieć swoje odbicie w rzeczywistości.

sslukas

krótko i na temat - bzdety jakie wypisuje sslukas omijać szerokim łukiem, bo po prostu ten gość nie ma pojęcia o czym pisze.

ocenił(a) serial na 8
sslukas

jeden z najlepszych seriali, jakaby to okreslic, w tym gatunku. "Pszczolka maja" to to nie jest. Jak nie lubie melodramatow to ich nei oceniam tak samo chyba Ty nie powinienes oceniac produkcji, ktora zupelnie nie jest w Twoim guscie. A w moim oooo... jest i to bardzo. Rewelacja!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones