PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644764}

Banshee

8,0 21 559
ocen
8,0 10 1 21559
7,8 5
ocen krytyków
Banshee
powrót do forum serialu Banshee

Jak dla mnie, mocny odcinek. Chyba najlepszy w czwartej części.
Szczerze pisząc, myślałem iż Hood posunie chudą agentkę FBI.
W porównaniu do poprzedniego odcinka, obecny dobry.

ocenił(a) serial na 8
rad_75

W ogóle jakoś mnie już nie rusza ten serial, oczywiście jest na poziomie tylko już mnie troszkę nudzi, dobra decyzja z skróconym sezonem, tylko szkoda że niespecjalnie się do niego przyłożyli. Agentka wstawiona tylko po to żeby Hood miał kogo przelecieć. Sama końcówka troszkę zaskoczyła na plus Calvin czy jak mu tam ładnie załatwił teścia. Wątek naziolski bardziej mnie interesuje niż ten z Rebecą. Wg mnie tylko Prector jakoś utrzymał swój poziom reszta tak jakoś na "odwal się kończymy, zamykamy ten kram".

ocenił(a) serial na 6
mitrus80

Jak dla mnie, to właśnie Proctora odpuścili. Zawsze był opanowany, a obecnie? "Muszka" uspokajał go.... Ciekaw jestem, kto wykończy burmistrza, kolumbijczycy, czy nieudana Carry? Jak nie patrzeć, Hood ma dług u Niego, więc może być konflikt....

ocenił(a) serial na 8
rad_75

Żeby tylko się nie okazało że Prector ze swoim sługusem rozwalą kartel, co w przypadku tego serialu jest całkiem możliwe. Fajnie by było jakby wszyscy zginęli właśnie w wojnie z kartelem ale wątpię bo 3 odcinki zostały a tu ani widu choćby jednego Kolumbijczyka czy Mexa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones