PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644764}

Banshee

8,0 21 558
ocen
8,0 10 1 21558
7,8 5
ocen krytyków
Banshee
powrót do forum serialu Banshee

Fajna dziewuszka. Lubi się seksić. To samo robi w detektywie,wypina pupę ,że aż miło :) Tylko piersi jakieś takie ma dziwne ;) Chyba mało jędrne z tego co widać.

aron_4

Ta, te piersi to ma jakoś nisko ,dziwne ....przed 20 nie powinna miec takich ...

Justyna_0288

No wlasnie tez to zauwazylem nie myslalem ze mi odpowie kobieta:D

aron_4

pewnie nie nosi biustonosza.... ale od pasa w dól jest zajebista

Justyna_0288

niom|:-) // marcinkf

ocenił(a) serial na 7
Justyna_0288

Ludzie są różni, różnie wyglądają, różnie się rozwijają i różnie starzeją. Skoro ma takie piersi, to co za sens jest mówić, że nie "powinna takich mieć przed 20", czemu to niby służy? A jeśli inne dziewczyny przed dwudziestką mają tak samo, to co, mają to przeczytać i pomyśleć "Boże, jestem nienormalna, mam złe piersi, nigdy w życiu ich nikomu nie pokażę"? W ten sposób się bardziej wrażliwe jednostki wbija w jakieś bezsensowne kompleksy.

Dziewczyny - jeśli to czytacie (hehe) - wszystkie piersi są fajne - małe i duże, prawie nikt nie ma obu piersi identycznych (nawet mężczyźni), a facetom podobają się naprawdę bardzo różne kobiety. I w ogóle, najistotniejjsze w sumie jest to, czyje to są piersi, tak naprawdę. No i najważniejsze, będę to powtarzać zawsze i wszędzie - badać się i jeszcze raz badać! Bo lepiej jest mieć piersi, niż ich nie mieć.

Oshin

nie chodziło mi o to ,ona nie ma złych piersi w dosłownym tego słowa znaczeniu ,tylko zauważylam u niej te waleczki pod pachami a oen pojawiaja sie głównie u starszych kobiet ,po prostu sie zdziwiłam

ocenił(a) serial na 7
Justyna_0288

Wałeczki pod pachami pojawiają się u tych kobiet, które namiętnie noszą źle dopasowane biustonosze, co jest dość powszechne w USA, a może po prostu pojawiają się u tych kobiet, u których się pojawiają. To w sumie też jest niezła lekcja poglądowa, że inni ludzie są po prostu inni i jest wiele rozmaitych stanów "normalnych".

ocenił(a) serial na 5
Oshin

Oshin

100 % prawdy ! Popieram !
Dlaczego próbujecie komentować czyjś wygląd ?
Ludzie są różni i każdy, może znaleźć model pasujący do niego.
Poza tym - nie chodzi tu o kształt cycków i figurę - ważne jest zrozumienie, przyjaźń i wspólne wartości, a nie cycki, które przemijają.
Żałośni gimnazjaliści.którzy niedojrzali jeszcze i stawiają na ciało! Przejedziecie się na swoich dzisiejszych poglądach.

ocenił(a) serial na 10
aron_4

Piersi ma i jędrne i zupełnie normalne. Kobiece piersi mają różne kształty i w przypadku Lili nie ma mowy o tym by były powiedzmy obwisłe jak cała dyskusja sugeruje.

VisitorQ

nie mówimy o kształcie i nie powiedzialam ze ma obwisłe piersi w dosłownym tego słowa znaczeniu, ma je po prostu stosunkowo nisko i z tego co widziałam w serialu to ma takie wałki pod pachami i to nie jest normalne u dziewczyn przed 20 rokiem zycia( a ile miala lat zaczynajac w banshee 18?19 lat?) jeszcze lepiej to widac w detektywie (jesli ogladasz)

ocenił(a) serial na 10
Justyna_0288

Może rzeczywiście źle zinterpretowałem to jako "obwisłe", chodziło mi o to, że wiele kobiet/dziewczyn ma właśnie takie piersi, rozumiem, że to wygląda jakby były niżej, ale to normalne. http://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/1249066803_by_xxTianoxx_600.jpg nie wiem czy obrazek będzie odpowiedni, nie lubię się takimi posiłkować, ale powiedzmy, że patrząc na ta ilustracje Lili ma coś pomiędzy "cytrynki" a "skoczne narciarki" (tylko troszkę mniejsze od tych drugich). Zaintrygowałaś mnie tymi wałkami pod pachami - nawet przejrzałem jeszcze raz ujęcia i z Banshee i z Detektywa i nic takiego nie widzę przyznam szczerze.
Nie mniej jak dla mnie Lili jest piękna i wypowiedziałem się tylko dlatego, że troszkę mnie rozbawił ten temat ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones