PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644764}

Banshee

8,0 21 558
ocen
8,0 10 1 21558
7,8 5
ocen krytyków
Banshee
powrót do forum serialu Banshee

Odbyło się to pod koniec 2 odc. 3 sezonu, niby nic a jednak; dwie bardzo atrakcyjne serialowe bohaterki, jedna starsza druga młodsza, obie świetnie walczą i szkoda tylko, że Nolę uśmiercili tak szybko, bo postać miała spory potencjał... ech...

Carrie atrakcyjna ???? Chłopie...... Co do indianki to zgadzam się jak najbardziej.

aron_4

a ta nola atrakcyjna ?współczuje gustu, prosta jak kij od szczotki, przylizane wlosiska prostownica i ufarbowane na sztuczna czern,carrie jest brzydka ,ale twierdzenie ze nola jest atrakcyjna to duze nieporozumienie

ocenił(a) serial na 10
snickers2013

Czy wy jesteście pedałami?

Coyotman

oj,nie nie nie moja dziewczyna mówi ,ze nie ,a ja jej wierzę ;)

ocenił(a) serial na 6
Coyotman

+1 :D

Coyotman

Jakie wy? Wypraszam sobie. To , że snickers ma coś z homo to nie znaczy , że inni też.

aron_4

wypraszam sobie, jedyne co mnie łaczy z pedalami to to ze lubimy seks analny ,ja ze swoja kobietka a oni z kim tam chca, nie wszyscy strugaja pinokia do ekranu, mistrzu
musisz sie pogodzic z faktem ze nie wszyscy lubia krowate lale w stylu carrie, albo brunety jak noah ,zyj z tym nieudaczniku

snickers2013

Inteligencja pełną gębą :) nie wiem na jakiej podstawie mnie obrażasz ja jednak nie będę się zniżał do Twojego poziomu. Pozdro:)

aron_4

znizam sie do poziomu rozmówcy, zreszta uwazasz ze bardziej inteligentne jest podniecanie sie pseudo aktoreczkami z grucha w reku na necie?to takie cool zeby jakrac sie gwiazdkami?

snickers2013

A kto tu się jara? Może ty trzymasz gruchę w ręku ja mam od tego żonę. Napisz mi gdzie się jarałem chłopie bo nie widzę. Widzę że masz problemy z czytaniem i interpretacją.

aron_4

Wow, umieram z zazdrosci, a myslisz wtedy o Noli z Banshee?
Poza tym nie mówi sie o waleniu gruchy jesli robi to kobieta(zwłaszcza twoja zona) trochę kultury ,jełopie,i szacunku
Zreszta co to za męzczyzna , który pózniej po waleniu gruchy,idzie na forum komentujac aktoreczki na forach, chyba jestem ze starej gwardii

snickers2013

Ty jesteś naprawdę taki głupi czy upośledzony? Jeśli to drugie to wybaczam Ci:) Miłego dnia pedale. Ps poćwicz czytanie ze zrozumieniem bo w ogóle Ci to nie wychodzi :]

ocenił(a) serial na 10
snickers2013

Przeważnie kolesiom nie podobają się ładne dziewczyny wtedy, kiedy sami mają pasztety.
Tak samo nie podobają im się dziewczyny z większymi cyckami, kiedy ich dziewczyny mają dość małe.

Bo jak ktoś mówi, że Nola nie jest zajebista to podchodzi pod te opcje.

aron_4

Dla snickersa pewnie Job był atrakcyjny :) A co do Carrie, ładna kobieta pod warunkiem, że nie ma obitej twarzy, ale Nola ładniejsza.

ocenił(a) serial na 9

Tylko ja liczyłem na jakieś zbliżenie? :v

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones