PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644764}

Banshee

8,0 21 559
ocen
8,0 10 1 21559
7,8 5
ocen krytyków
Banshee
powrót do forum serialu Banshee

ktos mi polecil to dzielo nie wyterzymalem przy bodajze 7 odcinku gdzie 3 policjantow przy
frontowych drzwiach szkoly otoczylo 2 przestepcow zamknietych w srodku tak ze nie mogli sie
wydostac> Mdlawy do bolu glowny bohater i laska ktora chce go wystawic ale nie chce go wystawic-
ratuje mu zycie, h.. wie o co z nia chodzi

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 8
AstonMarkiz

Dlatego jest taki fajny, typowy odmóżdżacz, przez duże DŻ, przez pierwszy sezon z trudem przebrnąłem ale drugi już przyzwyczajony do idiotyzmów oglądałem z przyjemnością, prawda fakt że jest to tylko i wyłącznie rozrywka, równie dobrze główny bohater mógłby być SUPERMANEM, i wszystko by się zgadzało. Wkurza mnie tylko ta drętwa aktorka w głównej roli, BRZYDAL!!! Szeryf ma do wyboru stado łań a tu się trzyma mentalnie takiego drewna. Murzyn w barze, chinol trans w białym FORDZIE MUSTANGU, GENIALNE!!! No i brechtanie z TRANSPORTERA w 6 czy 7 odcinku 2 serii, świetne. Jak mam średni dzień to na poprawę humoru w sam raz. POZDRAWIAM!!!

ocenił(a) serial na 9
yanek75

To nie był gościu z Transportera

ocenił(a) serial na 8
battless

Zgadza się, po prostu żarty sobie robili ze Stathama.

AstonMarkiz

Jeżeli wyznacznikiem bycia inteligentnym "normalnie", jest szukanie realizmu i sensu tam gdzie z definicji go nie ma (w większości produkcji kinowej i telewizyjnej) , to jestem dumny z bycia inteligentnym inaczej.

ocenił(a) serial na 7
ocenił(a) serial na 5
wozimek

Ktora to definicja mowi lub zaklada ze w produkcjach kinowych i telewizyjnych nie ma (lub nie powinno byc) "realizmu i sensu"?

AstonMarkiz

a bez chwytania za słówka... ?
:)


ocenił(a) serial na 8
AstonMarkiz

Kocham ten serial... Kocham też "Łuk" Ki-duk Kima... Jak to możliwe? Zwyczajnie - uwielbiam patrzeć na nowoczesny balet, uwielbiam patrzeć na boks w wadze superciężkiej. To po prostu różne kategorie rozrywki :D W swojej klasie Banshee to mistrzostwo.

ocenił(a) serial na 8
AstonMarkiz

Ten serial to takie mordobicie z lat 90tych, ma być oderwany od rzecyzwistości - przypomina mi się jak za dzieciaka oglądałem macgyvera czy strażnika teksasu - niby nie rzuca na kolana, ale ogląda się przyjemnie, bo nie musi być mega realnie, ale ważne by w miare wszystko trzymało się kupy. Dalej mamy sporo zagadek do odgadnięcia, główne wątki wzbudzają zainteresowanie... Jest duzo akcji, na której w głownej mierze opiera się ten serial i to jest mega plus. Przecież nie wszystkie seriale mają byc realistyczne do bólu. Rolą tego jest zwyczajnie sfera stricte rozrywkowa bez nadzwyczajnej koncentracji nad detalami.

idnarb

To ja dziękuję takiemu serialowi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones