Banshee (2013-2016)
Banshee: Sezon 3 Banshee Sezon 3, Odcinek 3
Odcinek Banshee (2013-2016)

A Fixer of Sorts

55m
8,5 483
oceny
8,5 10 1 483
Banshee
powrót do forum s3e3

Walka Claya z Noli coś pięknego....wiadomo , że twórców filmu bardzo poniosło co nie zmienia faktu ze pokazali to bardzo widowiskowo i brutalnie.Szkoda tylko że ją uśmiercili myślałem że ucieknie i przeżyje. Jedyna aktorka w tym serialu mająca jaja.Była Hooda działa mi na nerwy od samego początku serialu .Jest jeszcze blondi od Proctora ona też lubi jaja ale w inny sposób. A swoją drogą jak się nazywa aktorka grająca tą Indiankę właśnie?Szkoda że gruby tak szybko się skończył liczyłem na dłuższy wątek. Nie wydaje wam się że bhl sztucznie napompowany? Jakoś tak nie naturalnie wyglądał. Ciekawe również co się stało z agentem czy dalej jego wątek będzie kontynuowany.

ocenił(a) serial na 7
aron_4

Aktorka czy postać ma 'jaja'? A mnie tam takie nie kręcą i wcale mi nie żal, niepotrzebna bo Indianin i tak załatwi to co Czerwonoskórym scenarzysta przeznaczył. Ucieknie i przeżyje. w zasadzie dlaczego nie, mogli jej wstawić nową t i zeszyć. A tak przy okazji, mam nadzieję, że Twój post opisany jest jako spojlerowaty :)

Uh_Huh

Skoro na niego odpisujesz to powinnaś/powinieneś.wiedzieć jaki jest.Grana przez nią postać miała jaja.Szczegółów się czepiasz.

ocenił(a) serial na 7
aron_4

Tak

aron_4

Aktorka to Odette Annable. Trzeba przyznać, że to była najlepsza lasencja w serialu.

Monstro

Dziękuję za info.:)

ocenił(a) serial na 8
aron_4

Siobhan lepsza. Chciałabym tak wyglądać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones