PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=410838}

Baranek Shaun

Shaun the Sheep
7,4 10 240
ocen
7,4 10 1 10240
8,3 3
oceny krytyków
Baranek Shaun
powrót do forum serialu Baranek Shaun

Kurcze jak ta bajeczka rozluźnia, no i naturalnie przynosi wiele śmiechu. Polecam Gorąco! Sam wygląd bohaterów przyprawia o śmiech, a ich przygody... :)

ocenił(a) serial na 9
haryangel

Faktycznie, niesłychanie sympatyczna rzecz :).

strongoku

genialna , ubaw po pachy , w czasach włatców móch i innych tego typu ( oglądam ale jakoś do mnie nie trafiają ) ta bajka naprawde się wyróżnia , mimo że bohaterowie nie mówią w naszym języku to rozumiemy ich na wyraz dobrze , humor sytuacyjny , pomysły shauna , brawa dla twórców , również za świetne parodie filmów jak i ogólnie zycia , przy parodii rockiego leżałem , mimo że nie oglądałem jeszcze nawet połowy odcinków to już w tej chwili moge wystawic wysoką ocene , pozdro dla fanów i pytanko czy nie znają innej równie udanej bajki lub czy nie wyjdzie 3 sezon ??

spider0

"mimo że bohaterowie nie mówią w naszym języku to rozumiemy ich na wyraz dobrze"

Jakby nie patrzeć oni nie mówią w żadnym języku :P

pavlaq_3

mówią po "owczemu", w końcu intonują to swoje "baaaa beeee"

ocenił(a) serial na 8
haryangel

Niestety widziałem tylko jeden odcinek (jak grali w piłkę nozną :D). Rzeczywiście fajna bajeczka. Wiecie może gdzie można obejrzec wszystkie odcinki (albo choć część?). Byłbym bardzo wdzięczny i pozdro dla fanów bajek xD

tomole4

gdzie je oglądnąc , nie mam pojęcia , wiem że bodajże w wakacje leciała w cartoon network , ja natomiasy sciagnąłem ją sobie z neta , poszukaj na rapidach lub p2m :)

ocenił(a) serial na 10
spider0

Uwielbiam tę bajkę! :D Czekam calutki tydzień, by to obejrzeć. Dobrze, że TVP 1 puszcza Shauna :D Po prostu cudeńko. Poprawia humor skutecznie. I kto twierdzi, że bajki są dla dzieci!? Shauna ogląda się dobrze w każdym wieku :D

ocenił(a) serial na 9
gula1

Przepraszam za offtop, ale bajka to:
,,krótki utwór literacki, wierszowany lub pisany prozą, żartobliwy, zawierający morał (pouczenie)"
Coraz częściej ludzie popełniają ten błąd -_-

Darkn

czepiasz się! A poza tym to nie masz tak do końca racji. Wiesz,że to jest definicja z czasów Krasińskiego, ale zakres i znaczenie niektórych słów zmieniają się w czasie- czasami kurczą a czasami rozszerzają. Czasami słowa w ogóle zmieniają swoje pierwotne znaczenie. Definicja, którą tu przedstawiłeś pochodzi z czasów przed telewizyjnymi seriami.
Jesteś polonistą czy jak?

ocenił(a) serial na 8
owieczka

A tam polonistą. Zwyczajną mendką z ambicjami polonistycznymi;p

Darkn

Bajka – krótki utwór literacki, wierszowany, żartobliwy, zawierający morał (pouczenie). Czasem słowa "bajka" używa się w znaczeniu "baśń", w języku potocznym słowo "bajka" oznacza często również film animowany bądź kreskówkę. (z Wiki)

haryangel

A widzieliście ten odcinek kiedy najgrubsza owca miała czkawkę? To było boskie!!!

Nina_1986

Ja wiem gdzie można obejrzeć wszystkie odcinki! Najpierw szukałam na youtubie, ale tam jest tylko kilka.
Mnóstwo odcinków jest na http://video.aol.com/ (oglądam po kolei- i na razie są wszystkie :D). Tylko tam jest często kilka wersji; niektóre się wczytywują szybciej a niektóre wolniej. Tylko nie radzę klikać na te które mają 'Channel: Disney'. Nie wiem jak innym, ale mi po prostu nie działa.

haryangel

Obejrzałem pierwszy sezon i to jest boskie! Odkryłem Shauna w TVP1, leciał jako wieczorynka. Muszę obejrzeć drugi sezon. Świetna, inteligentna bajeczka.
Spotkałem niedawno w Pradze pluszowego Shauna w sklepie z zabawkami "Sparky's".Nie kupiłem,ale tak żałuję,że chyba zamówię na Allegro! :D

haryangel

Rewelacja! Kiedy chcę trochę odpocząć i odreagować włączam tę bajkę i od razu czuję się lepiej:)

haryangel

Ta bajka po prostu jest genialna! Podoba się wszystkim:) Idealna żeby poprawić sobie humor, odpocząć i odreagować.

ocenił(a) serial na 9
haryangel

Uwielbiam ! Najlepszy odcinek 23 z czkawką - polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones