Barbarzyńcy
powrót do forum 1 sezonu

Ciekawy klimat

ocenił(a) serial na 7

Obejrzałem cały, ma w sobie to coś, ale brakuje do Wikingów. Może następne sezony przyniosą coś więcej

ocenił(a) serial na 6
Janek_Wydra_2

A będą kolejne sezony ? Rzymianie utracili po bitwie tamte ziemie, dopiero Germanik w 15 i 16 latach wygrał bitwę w lesie Teutoburskim ale go odwołano z legionami do Rzymu.

ocenił(a) serial na 8
Janek_Wydra_2

A ja się nie zgadzam że serial Wikingowie był cały czas taki fenomenalny.
Obejrzyj po latach pierwszy sezon, i zanudzisz się na maksa, z całego pierwszego sezonu dobre były dwa odcinki.
A serial Barbarzyńcy trzyma poziom.

szczutek007

Popieram

użytkownik usunięty
szczutek007

Vikingowie byli ok, tak do 3 sezonu, potem już tendencja spadkowa

Podpisuję się obiema łapami pod tym co napisałeś

ocenił(a) serial na 5
Janek_Wydra_2

do Spartacusa nie ma podjazdu też. Sztywne strasznie te seriale historyczne.

ocenił(a) serial na 7
RipRoy

Spartacus byl rozbuchany w pozytywnym tego slowa znaczeniu.

ocenił(a) serial na 3
Janek_Wydra_2

Ten średni serialik do Wikingów nie ma nawet startu. Najlepiej oceniona postać Thusnelda nie potrafi w ogóle grać i jej zachowanie jest irytujące i głupie.

ocenił(a) serial na 7
Ergath

Moze nie jest to poziom Wikingow ale realizacja na dobrym poziomie,na pewno nie na marne twoje 3,tak miedzy 6-7

ocenił(a) serial na 3
aronn

Ale aktorsko jest tragicznie jesli chodzi o postacie Barbarzyńców, bo co do Rzymian nie mam zastrzeżeń. Teraz praktycznie każdy serial Netflia jest przyzwoicie wyreżyserowany ale to za mało przy tragicznym aktorstwie, nijakich i irytujących postaciach i marnej niewciągającej fabule. Więc widzę tylko jedną zaletę (Rzymian) i same wady.

ocenił(a) serial na 7
Ergath

A ja jedna,postacie barbarzyncow,reszta ok.Polecam Gambit krolowej.

ocenił(a) serial na 3
aronn

Gambit królowej widziałem miesiąc temu.

ocenił(a) serial na 6
Janek_Wydra_2

Nie będzie drugiego sezonu. To jest miniserial, tylko o zasadzce w lesie. Dalszych losów nie będzie, bo i w sumie nie ma. Potem jedynie Germanik wszedł by z buta i tyle .I tak ziemie cesarz olał, bo wojny z barbarzyńcami były zbyt drogie.

ocenił(a) serial na 7
toyminator

No nie wiem.W koncowce pokazali kazdego bohatera,taka lekka zapowiedz co bedzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones