PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=435901}
4,2 16 647
ocen
4,2 10 1 16647
Barwy szczęścia
powrót do forum serialu Barwy szczęścia

Żal wogóle marnować prąd, oczy, żal wycierać kanapę lub fotel, żal powietrza w pomieszczeniu, żal mi nawet kurzu który przylega do telewizora w momencie nadawania tego chłamu ...widzę już te komentarze na temat tego "że jak nie chcę nie muszę oglądać"....niestety ze względu na masy oglądające takie bzdety obniża się kolejno poziom nie tylko filmów, muzyki, literatury ale i całego życia społecznego...no cóż...demokracja rules, wolny rynek rules, głupota rules

HighHopes07

zgadzam się.


za krótki <br/>
za krótki <br/>

ocenił(a) serial na 1
HighHopes07

zgadzam sie . Od takich seriali tylko tv sie psuje.

ocenił(a) serial na 1
robii_m

Nadają takie szajsy w porze największej oglądalności,a dobre filmy fab. czy dokumentalne to w promocji lecą o 0.55.

T_REX77

i takie coś dostało telekamery 2008.
żal.

HighHopes07

A ja się nie zgodzę, z przyzwyczajenia sobie oglądam i czasem jest coś ciekawego

ocenił(a) serial na 1
kasiaw194

Telekamery dostają najczęściej produkcje/ludzie których ogląda największa widownia gdyż jak wiadomo to ludzie decydują w tym plebiscycie a większość z nich to kobiety które uwielbiają takie ciągnące się w nieskończoność seriale.....
Nie wiem czy oglądaliście ostatnio jubileusz WFFiD(bodaj nie jestem pewien skrótu). Był tam zabawny materiał o różnicach między serialem a telenowelą....
Był tam punkt:serial to zamknięta całość z elementami MISJI.....
Niby w takich produkcjach jest element misji ale....

ocenił(a) serial na 1
HighHopes07

Zgadzam się z twoją opinią

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones