PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=435901}
4,2 16 652
oceny
4,2 10 1 16652
Barwy szczęścia
powrót do forum serialu Barwy szczęścia
Danas_fw

Przypomina mi to oczywiście Martę Mostowiak z M jak miłość :D
To imię Marta coś w sobie ma :D

ocenił(a) serial na 4
Vanessa100

Marta z Barw jest równie mdła co Marta Mostowiak, może tylko nieco ładniejsza. Jak bym był tym szefem w firmie (gra go Małecki) to bez wahania wziąłbym się za te dwie zazdrosne o marte sekretarki, wg mnie ładniejsze i nie tak nudne jak Walawska.

ocenił(a) serial na 1
christinearron

to się w ogóle kupy nie trzyma. Nie ma takich akcji. Cos reżyser 9reżyserzy) słyszał,ale napewno nie tak to się odbywa.
Bzdety tak przewidywalne, ze szok.
To w ogóle nie jst rzeczywistość.
Tandeta okrutna. Aż wstyd zeby TVP tworzyło takiego gniota.
W wielu dziedzinach ten serial nie edukuje a poprostu karmi widzów okropnymi bzdurami.
Nie miał bym nic przeciwko takim tasiemcom, gdyby tam poruszane wątki naprawdę wyglądały na wiarygodne, a tu ni ch...lery.
Zero konsekwencji w tym serialu.
zagrywki są tak pzrewidywalen, ze załózmy oglądam serial raz na 3 mce, a po tzrech mcach jak przewidywałem przebieg wydarzeń tak się dzieje, przewiduję że pojadą takim absurdalnym kierunkiem i rzeczywiście wszystko jest po mojej mysli.
Wtedy mam tylko radochę i utwierzdam się w pzrekonaniu, ze to rzeczywiście serial dla debili i idiotów.
Ani nie pocioesza, ani nie edukuje, anie nie przedstawia rzeczywistości, wszędzie ciocie bzykają sie z wujkami itd...
żenua.
Widać, ze ekipa tworząca takie seriale nie ma pojecia o parcy w korporacji, w Policji, w bankach, nigdzie, nawet w sądzie i w muzycznym show biznesie też nie tak. Każdy poruszany wątek jest rażąco nieporadny!!!!!!!!
To jest kompromitacja TVP!!!!!!!!!!!!!!
Zdjęcia i ustawienia aktorów czasami psują wszystko. pomijam, ze Zielińska w domu w szpilkach chodzi - ciekawostka dla przecietnej polskiej kobiety.


ocenił(a) serial na 4
malyfromhell

A teraz weż głęboki oddech, uspokój się i zażyj przepisane od pana doktora lekarstwo.

ocenił(a) serial na 2
Danas_fw

Tomek ex Magdy. Zrobiono z niego jakiegoś szajbusa, a teraz na necie pisze że zrobi jej krwawą jatkę.

http://aleseriale.pl/gid,13444,img,374184,page,2,fototemat.html

christinearron

Od razu zaznaczam, że tego serialu nie oglądam, ale wpada mi od czasu do czasu jakiś opis.

W serialu, w którym każdy każdemu pomaga i wtrąca się w najmniejszą bzdurę, NIKT jakoś nie pomaga Klarze, która niesłusznie ma płacić alimenty swojemu ojcu oszustowi?
Jak to możliwe, przecież tam na każde gwizdnięcie jest dostępny adwokat lub znajomy, a zdaje się, że i jacyś młodzi są na wydziale prawa?
I w dodatku ten wątek ciągnie się od bardzo długiego czasu - to niedorzeczne.

ocenił(a) serial na 10
christinearron

We wczorajszym odcinku kotki były urocze ale na 100% nie miały 2 tygodni :)

użytkownik usunięty
christinearron

Wszystkie odcinki.

ocenił(a) serial na 1
użytkownik usunięty
christinearron

Żal mi tej małej Marysi, rodzice się nią nie zajmują wogóle, nawet po zakończeniu pracy, tylko Agata i Patryk czasami. Współczuję małej.

No a żeby nie było, kilkadziesiąt odcinków wcześniej, Klarcia marudzi, że zaraz pójdą z torbami, ojojoj, tymczasem Iwonka kupuje sobie drogie auto! Gdzie tu logika?

Naciągany wątek ojca chłopaka / narzeczonego (szlag wie, kim on dla niej jest) Agaty. Jakoś policja go nie szuka, co jest mało prawdopodobne ;-)

Wszystkie zapomniane postaci

Iwonka ma na dodatek córkę z ojczymem :-O :-P

Łukasz teraz na dodatek ma drugie dziecko z in-vitro (niech przygarnie jeszcze wszystkie)

Sławka - tragiczna gra aktorska

Długo by jeszcze tu wymieniać, ale nie chcę marnować czasu :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones