PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=435901}
4,2 16 652
oceny
4,2 10 1 16652
Barwy szczęścia
powrót do forum serialu Barwy szczęścia

dziś włąćzyłam to przez przypadek i myślałam, że się załamię!
kto wymyślił postać tej murzynki????????????????!!!!!!!!!!!
poczułam się tak, jakbym oglądała trudne sprway, albo jakiś inny szajs

ocenił(a) serial na 10
kebula

Oj, przesadzasz.... Sara to fajna dziewczyna. Akurat ma w życiu pod górkę :)

laleczka874

ah, dobrze wiedzieć jak ona ma na imię:P
tylko jakim cudem ona mówi z polskim akcentem, ale za cholerę nie potrafi odmieniać czasowników. chociaż zna ich mnóstwo?
ja rozumiem, że chcieli podkreślić, ze jest cudzoziemką, ale stylizując jej wypowiedź na "Kali jeść, Kali pić" przyczyniają się do pogłębiania stereotypów, a w dodatku robią z ludzi debili

ocenił(a) serial na 10
kebula

źle rozpisana rola albo nieporadność aktorki... Myślę, że Dżoana Krupa byłaby bardziej wiarygodna w roli cudzoziemki...

laleczka874

Ten akcent to rzeczywiscie porażka, też to zauwazyłam

ocenił(a) serial na 1
kebula

właśnie widze pyszne lody algida, klara jakie chcesz? czekoladowe czy truskawkowe?
mamo, błagam przełącz to

o dialogach nawet nie wspomne bo by przekleństw zabrakło

Czarny_Lotos

A potem dziwią się, że ludzie abonamentu płacić nie chcą. Powinno się usunąć TVP, TVP2 i TVP Polonia, w ramach abonamentu puszczać Kulturę, Info, Historię ew jeszcze sport. TVP HD wstawić na płatne platformy.

TVP HD także powinno się różnić od innych kanałów komercyjnych, przede wszystkim należy postawić co innego: TVP nie wygra wyścigu z TVN czy nawet Polsatem stawiając na tandetne serialiki i tasiemce. Sprawa powinna być prosta: powinny iść filmy i seriale(piloty, a potem w razie sukcesu 24 odcinkowe serie) robione przez młodych twórców. Technicznie powinno wyglądać to tak jak filmy są składane np do PISF, jest komisja z ludźmi ze świata filmu, którzy spotykają się z reżyserem, ten broni swego pomysłu, ma konspekt, scenariusz itd. Poświęcają mu do 20 minut i kolejny jest proszony.

Jaq87

Ludzie i tak by nie płacili abonametnu za coś co mają za darmo.

lestek190

też w sumie racja, ale przynajmniej nie byłoby farsy takiej.

kebula

Szaj czy nie szajs ale ten odcinek zapowiada się ciekawie http://tv.wp.pl/opisdlg.html?prid=23556260287&name=Barwy-szczescia.html na odmóżdżenie fajna sprawa heh czasem wystarczy tylko przejrzeć program tv i tyle radości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones