PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014219}

Bastard‼ -Heavy Metal, Dark Fantasy-

Bastard!! Ankoku no Hakaishin
5,9 489
ocen
5,9 10 1 489
Bastard‼ Heavy Metal, Dark Fantasy
powrót do forum serialu Bastard‼ -Heavy Metal, Dark Fantasy-

Choć z drugiej strony od 18 lat. Mi podobało, choć za dużo walk - tego nie lubię, ale cała historia zaciekawiła mnie. Ciekawe czy będzie kolejny sezon. Obejrzałbym.

ocenił(a) serial na 5
piotr_pastuszka

Obejrzałem dwa odcinki i stwierdziłem nie warto. Serio ale same polnagie cycate babki jakaś lekka erotyka czy klimat dark fantasy to niewytaczająca recepta na solidną produkcje. Zzłoże się że w tym anime nic ciekawego się nie wydarzy oprócz sieczki i litrów krwi i że nadal są lepsze anime w klimacie dark side od niego chociażby Kakegurui albo Black Lagoon, bo w przeciwieństwie do Bastard one są ładnie powiadane i nie wrzucają widza od razu na głęboką wodę żeby się utopił.

ocenił(a) serial na 10
natan_

Jam się nie utopił a historia dobrze zrobiona, co do powtórzeń to po prostu trzeba ich przewinąć, taki styl koreański jak widać Japonia też uprawia.

ocenił(a) serial na 5
PanSarmacki

Mnie do tego tytułu nie przekonasz. Może gdybym miał nieograniczony czas na eksperymenty obejrzał bym całość i dopiero ocenił, nie da rady. Z nowości na Netflix mogę chyba polecić Vinland Saga, jakże inne anime od Bastard. Też zaczęło się z wysokiego C i krwawej bitwy, ale potem cała reszta łącznię z kreską i budowaniem opowieści wciąga, mimo ze już sporo w kinie ostatnio o wikingach. Mam nadzieje że bedzie tak dalej, bo jestem po dwóch odcinkach. Dark Fantasy to tylko Berserk stary, bo nowego nie widziałem. To jest mój punkt odniesienia w anime w takich klimatach jak próbował stworzyć Bastard.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones