PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=168032}

Batman - 20 lat później

Batman Beyond
7,5 6 485
ocen
7,5 10 1 6485
7,0 4
oceny krytyków
Batman 20 lat później
powrót do forum serialu Batman - 20 lat później

idealny temat na ekranizację... powinni się za to wziąśc zamiast robic kolejne sequele czy remake'i starego batmana...

ocenił(a) serial na 9
luqas17

Podpisuję się pod tym. Znudził mnie już ten ciągły motyw Bruce'a Wayne'a w akcji. Chętnie zobaczyłbym coś nowego...

animator

Od dawna uwazam że był by to dobry i "świeży" pomysł. Kogo byście widzieli w roli reżysera i odtwórce głównej roli??

Dla mnie marzeniem był by TIM BURTON;P ale może Wachowscy lub Alex Proyas
aktor hhmm ciężko może Jared Leto chociaż byłby chyba za stary.

ocenił(a) serial na 8
MALKO

ja w roli reżysera widziałbym najchętniej Zack'a Snyder'a lub Gor'a Verbianski'ego, a w roli głównej wydaje mi się że niezły by był np. Jensen Ackles (Supernatural), chociaż już też za młodo nie wygląda ;) albo Justin Chatwin, może sprawdziłby się w tej rolii... kto go tam wie :P
czekam na wasze typy...

ocenił(a) serial na 8
luqas17

zgadzam się z autorem tematu, ekranizacja jak ta lala, na prawdę można by zrobić z tego niezły film, uwielbiam tą kreskówkę(dawno już jej nie widziałem, a szkoda)

ocenił(a) serial na 10
Vampire19

Stary temat ale "nowego" batmana nadal nie ma.

ocenił(a) serial na 10
MadaCrow

Lepszy taki pomysł niż Batman vs Superman.

luqas17

A co to za problem? Aktorzy po 30-ce grają llicealistów więc spoko :P

ocenił(a) serial na 8
luqas17

rok 2017, era superbohaterów w kinach jak i na ekranach telewizorów a dalej nie zanosi się, żeby ktoś przeniósł animacje na ekran....

krokodylmariusz

Nie mamy takiej technologii jeszcze, aby zrobić film.

ocenił(a) serial na 10
Piekny

Niby dlaczego nie mamy technologii? Jest idealna tylko chęci brak.

ChubakaCieLubi

Najbardziej mnie ciekawi jak oni by zrobili te auta lewitujące nad ziemią?

ocenił(a) serial na 10
Piekny

Sporo takich filmów z tym powstało chociażby najnowszy Bladerunner.

ChubakaCieLubi

Bladerunner czeka u mnie na liście do obejrzenia. Muszę go przenieść wyżej w hierarchii :)

ocenił(a) serial na 10
Piekny

Ja bym się bardzo cieszył jakby DC robić słabe filmy jak liga sprawiedliwości zrobiła Batmana przyszłości.

ChubakaCieLubi

Ostatnio oglądałem Wonder Woman i co tu mówić? Nie porwało mnie , lipa film. Już lepsza o wiele było Wonder Women 2009 animacja. Jak oglądałem Wonder Women tą animacje to myślałem jakby wyszedł taki film to by był sztos, lecz sama fabuła jest o wiele gorsza w filmie niż w animacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones