PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119226}

Batman

Batman: The Animated Series
8,1 12 332
oceny
8,1 10 1 12332
9,1 8
ocen krytyków
Batman
powrót do forum serialu Batman

Pod takim tytułem jest u nas znana polska dubbingowana wersja tego serialu, wierzcie lub nie ale po prawie ponad 20 latach serial wreszcie doczekał się polskiego dubbingu. Serial najpierw leciał na kanale Zig Zap a potem wyszedł na DVD. Właśnie tych płyt szukam, wyszły one pomiędzy rokiem 2004 a 2010 (chyba). Niestety nakład został wyczerpany ponieważ z tego co rozumiem firma wydająca u nas te DVD splajtowała, jeśli ktokolwiek wie o jakiś istniejących egzemplarzach, albo używanych egzemplarzach na sprzedaż, albo sam je ma niech się ze mną skontaktuje na maila crazy_race@o2 pl.

ocenił(a) serial na 10
crazy_race

Właśnie tych płyt szukam, wyszły one pomiędzy rokiem 2004 a 2010 (chyba). " Dubbing do Batman TAS został zrobiony w latach 2004-2005 bo reżyser polskiej wersji dubbingowej Krzysztof Kołbasiuk zmarł w marcu 2006. Na zlecenie Masterfilm zdubbingowano tylko 55 odcinków serialu pozostałe zdubbingowano już z częściowo zmienioną obsadą w 2009 roku na zlecenie Zig Zap. Niestety chyba nie bardzo Ci moge pomóc bo ja mam Batman TAS wszystkie 85 odcinków ale na kasetach VHS.

ocenił(a) serial na 10
rusekolsztyn

A czy chciałbyś je sprzedać ; D?

natka17_1998

Już go pytałem. Nie dostałem żadnej odpowiedzi.

ocenił(a) serial na 10
natka17_1998

Sprzedać raczej nie, ale mam dwa magnetowidy i po prostu jeżeli będziesz w stanie się ze mną umówić na koszt pokrycia zakupu kaset video (85 odcinków to będzie 7 kaset po 11 odcinków na 8 odcinków i 8 na ostatniej). Z racji że jest to też spora ilość godzin przegrywania bo około 30, po przesłaniu kwoty która pokryje koszt kaset będziesz musiał poczekać z 7- 10 dni, żebym mógł je skopiować. Od razu z góry zastrzegam, żeby nie było pretensji że nagrywałem na Zig zapie wersje z dubbingiem 4 latat temu i od tego momentu ząb czasu trochę nadgryzł stan odbioru tych kaset i niektóre z nich odbierają z defektami obrazu w postaci kilkunastu sekund białych pasków "kaszy" np. odcinek skórzane skrzydła lub Mam Batmana w swojej piwnicy mają takie zanieczyszczenia w trakcie oglądania.
Crazy Race wybacz że nie odpowiedziałem, ale w listopadzie roku 2011 musiałem wyjechać na miesiąc czasu i nie miałem dostępu do internetu po powrocie w grudniu po prostu zapomniałem odpisać na twoją prośbę. Jeżeli jesteś nadal zainteresowany to Batman TAS to zastanów się także nad propozycją, która jest wyżej napisana.

ocenił(a) serial na 10
rusekolsztyn

A ile by to kosztowało?

ocenił(a) serial na 10
natka17_1998

Jeżeli pasuje Tobie cena w przedziale 140 - 150 zł toWystarczy tylko że podasz emaila to prześle Ci adres abyś mógł dokonać przekazu pocztowego. Kasety 240 kosztują w przedziale 11 - 13 zł czyli razy 8 to będzie około 90 zł. Jeżeli jesteś z poza Warszawy to trzeba będzie jeszcze doliczyć koszty przesyłki tych kaset. Paczka powinna kosztować około 15 zł. Kopiowanie będzie trwało około 30 godzin więc będę musiał poświęcić kilka dni na przyłożenie się do tego i za poświęcony czas policzę sobie około 35 -45 zł do negocjacji. Czy wspomniana wyżej oferta będzie Ci pasować ?

ocenił(a) serial na 10
rusekolsztyn

Chyba się jednak nie zdecyduję. Sorry że ci zawracałam o to głowę, ale jednak rezygnuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones