PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119226}

Batman

Batman: The Animated Series
8,1 12 332
oceny
8,1 10 1 12332
9,1 8
ocen krytyków
Batman
powrót do forum serialu Batman

Cześć! Ma ktoś może na dysku zgrane z VHSów odcinki ze starym dubbingiem, gdzie Andrzej Ferenc podkładał głos pod Batmana? Kiedyś skompletowałem całość z różnych chomików, ale teraz już ich nie ma. Bardzo mi zależy na tej właśnie wersji, bo tą znam z dzieciństwa. Było łącznie 8 odcinków: Koszmarne Sny, Strzeż się szarego ducha, Mechanik, Pingwin, Mroźny atak, demony ognia, Dom i Ogród i Wieczna młodość. Jeśli ktoś ma, to proszę o kontakt.

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
bmx_12A2

Niestety ale nie wiem gdzie znaleźć wszystkie odcinki, ale skoro mówisz że z chomika brałeś to zajrzyj do: polski-dubbing-27 on ma połowę tego czego szukasz

ocenił(a) serial na 9

Hej,posiadam serial o batmanie z 1992 roku w wysokiej jakości,wersja z lektorem i dubbingiem.Posiadam również bazę innych starych kreskówek więc jeśli jesteś
zainteresowany to mi odpisz.Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Uprzejmy_Banan

Jestem zainteresowany

ocenił(a) serial na 9

podaj mi swojego maila

użytkownik usunięty
Uprzejmy_Banan

Wysłałem Ci zaproszenie do znajomych, podam Ci mojego maila w komentarzu pod twoją oceną, nie chce go podawać publicznie

ocenił(a) serial na 9
bmx_12A2

Hej,posiadam serial o batmanie z 1992 roku w wysokiej jakości,wersja z lektorem i dubbingiem.Posiadam również bazę innych starych kreskówek więc jeśli jesteś
zainteresowany to mi odpisz.Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones