PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119226}

Batman

Batman: The Animated Series
8,1 12 332
oceny
8,1 10 1 12332
9,1 8
ocen krytyków
Batman
powrót do forum serialu Batman

Najlepszy przeciwnik

ocenił(a) serial na 8

Kto jest waszym zdaniem najlepszym przeciwnik batmana
Moim zdaniem Two-Face.

ocenił(a) serial na 10
keeek

Two - Face albo Joker. MR Freeze także super tylko szkoda, że był w tym serialu jedynie przez 2 odcinki.

ocenił(a) serial na 8
keeek

Jak chcesz wiedzieć to Two-Face kiedyś był bardzo dobrym przyjacielem Bruca Wayna potem Harveyowi padło coś na jego rozum, coś popieprzyło się z nim i Harvey stał się wrogiem Batmana.

Jest taki odcinek w którym Two-Face walczy z Brucem i na moment jakby coś się odblokowało Harveyowi i mówi spokojnie do Bruca jakby się opamiętał i Dent przez moment jest zupełnie innym człowiekiem, przemawia do Bruca dobrym ciepłym tonem. Niestety tylko przez chwilę bo potem znowu walczy z Waynem.

ocenił(a) serial na 10
nudecroft

Second Chance - też lubię ten odcinek. Batman wykorzystał przeciwko Harveyowi jego piętę Achillesa czyli monetę. Harvey o mało nie spadł z rusztowania drapacza chmur za nią, a Bruce przetłumaczył mu, że moneta tylko go cały czas blokowała przed samodzielnym podejmowaniem decyzji. Jeszcze piękna jest ostatnia scena jak Harveya odwożą do ARkham. Bruce i Robin tam na niego czekają i dawny przyjaciel Bruce'a jest ukazany w półmroku, tak że nie widać jego szkaradnej poparzonej połowy twarzy. https://www.youtube.com/watch?v=tpFEP-jTfd8

rusekolsztyn

Dobrze jesteś zorientowany w temacie, fajnie że ktoś jeszcze fascynuje się starym batmanem.

nudecroft

Poznałem ten serial nie dawno a już go uwielbiam

Xeno_filmaniak

Tez uwielbiam.

nudecroft

Kobieto po co to mówisz

karabin_maszynowy

Mówię dla tych co nie wiedzą, nie wiem w czym problem.

keeek

Joker

ocenił(a) serial na 10
keeek

Tylko Joker. No może Strach na wróble albo Riddler jeszcze spoko byli a reszta to jakieś cudaki nienormalne. Najgorszy był ten koleś co się w takim syfie zanurzał i taki mocarny z niego wychodził, nie pamiętam jak się nazywał, miał córkę Talię co się w Gacusiu zakochała. Jeju jak ja go nie mogłam, co za czub?! Joker to czub, ale zabawny, z klasą, a ten całkiem nienormalny.

ocenił(a) serial na 10
ewej

Rash- al Ghul. Także go nie znosiłem.

ewej

Ewej XD z ciebie

ocenił(a) serial na 10
karabin_maszynowy

You're welcome.

ewej

Joker

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones