PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119226}

Batman

Batman: The Animated Series
8,1 12 332
oceny
8,1 10 1 12332
9,1 8
ocen krytyków
Batman
powrót do forum serialu Batman

Tas z lektorem Tvp2

ocenił(a) serial na 10

Na prawde wiele oddalbym za taka wlasnie wersje z lektorem z Tvp 2. Mam jeden odcinek Robins Reconing
part one z lektorem z 2 na vhs. Mam ponad 60 odcinkow z lektorem z Polsatu w wersji cyfrowej
ponagrywane na plyty dvd. przekopiowalem je z Vhs. Lektor z 2 to byla bajeczka. Szkoda ze niemam calej
serii ale te z Tvp 2 mialek w kiepskiej jakosci. Wtedyw 1993 roku antena mi chyba kiepsko odbierala i
ponagrywalem na nie te z Polsatu w 1997 roku ale tez kilka przegapilem mam ok 60 ;( poza tym mam
wszystkie odcinki w plikach avi ale w wersji amerykanskiej. W sumie tez daja rade ale jak ktos ma te z
lektorem z Tvp2 prosze o kontakt chetnie sie wymienie ;)

ocenił(a) serial na 8
adrian89

Ktoś otrzymał w końcu to hasło i może je przesłać na mail deaefigrek@wp.pl?

ocenił(a) serial na 10
HlTMAN

Witam, mógłbym prosić o podanie hasła do folderu? pisałem na priv na cho miku w tej sprawie, z góry dzięki. Pozdrawiam

Cholernie byłbym wdzięczny gdybyś dała radę zgrać też dla mnie. Nie ma to jak oryginał, lecz z wersją z TVP mam bardzo miłe wspomnienia.

artneo

Cześć
artneo czy masz mozliwosc zgrania odcinkow Bataman z olsatu na płytkę ???

ocenił(a) serial na 9
artneo

Witam czy nadal udostępniasz odcinki z batmanem , bardzo mi zależy na ich posiadaniu czy mógłbyś wysłać mi hasło na priv .

artneo

https://nitro.to/details.php?id=1200886#comments

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones