PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698950}
6,4 496
ocen
6,4 10 1 496
Battle Creek
powrót do forum serialu Battle Creek

serial slaby jak bardz i bedize canceled jak nic juz jest zagrozone wiecej na spoiler tabel jak ktos chcce wiedziec..

Mar_28

Jak tak patrzę na twoją wypowiedź to ręce mi opadają... Nie wiadomo o co Ci chodzi, ale domyślam się, że oceniasz serial jako słaby? Dlaczego tak uważasz? widziałeś choć 1,2 odcinki ? Pewnie nie, ale i tak lepiej napisać, że to słabizna. Ja widziałem 1 odcinek bardzo mi się podobał i nie mogę się doczekać kolejnych :)

pohel16

to powodzenia w dalszym ogladaniu tego gniota slaby jest i bedzie najednym sezonie koniec zobaczysz.

Mar_28

Wybacz, ale nie mogę nie zapytać. W czym ten serial jest gorszy od Zbuntowanego Anioła, któremu dałeś 8*?

doyouknowtheenemy

odpowiedz prosta sama zobacz jeden i drugi i sama ocen caloksztalt

Mar_28

A no tak myślałam, że troll.

doyouknowtheenemy

Jezu co wy macie z tymi trolami tu haha

doyouknowtheenemy

sama jestes troll hahah ,,nie chce mi sie dyskutowac z osobobami obrazajacymi inne obosby

Mar_28

Dzieki Mar_28 dzieki tobie na pewno obejrzę ten serial

Guru_7

nie ma za co duzo odcinków nie ma bo 2 sezonu nie bedzie ,wiec milego ogladania;)

Mar_28

"polska język trudna język". Człowieku wróć do podstawówki bo wstyd. Nic nie zrozumiałem, masakra.

Raczejj

cool white nigger and get FACK..

Mar_28

Gniotem bym tego serialu nie nazwał - Ale rzeczywiście raczej przeciętniak, mało zabawny jak na komedie kryminalną a raczej tak był zapowiadany .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones