PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10009489}
4,5 35
ocen
4,5 10 1 35
Batwheels
powrót do forum serialu Batwheels

Nie oglądałem "Batwheels" i wiedząc, że jest to produkcja przeznaczona dla dużo młodszych ode mnie widzów, to nie zamierzam, bo raczej źle by mi się to oglądało, toteż nie chcę hejtować tej kreskówki, ale kto wymyślił, aby to było emitowane na Cartoonito (kontynuatorze Boomerangu) przez całą dobę?! Jako dziecko bardzo lubiłem oglądać Boomeranga, gdyż była tam masa ciekawych kreskówek np. Jaś Fasola, Tom i Jerry, Zwariowane Melodie, Scooby-Doo i wiele więcej, a teraz... Nie ma tam nic ciekawego... Nie mam problemu z tym, żeby "Batwheels" było emitowane na tym całym Cartoonito, ale żeby wypchnąć wszystkie kreskówki na rzecz jednej? To zdecydowanie przesada... Poza tym, kto by chciał kupić jeden kanał, aby oglądać jedną rzecz przez całą dobę? Wraz ze zmianą Boomeranga w Cartoonito zakończyła się dla mnie pewna epoka... Kanał, który za dzieciaka namiętnie oglądałem odszedł, jednak na zawsze pozostanie w mojej pamięci.
R.I.P. Boomerang (2000-2023)

Filneq

Boomerang to umarł już dawno, tak samo jak Cartoon network niestety. Ilość premier została ograniczona do właśnie jednej kreskówki koszmarka 3d rocznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones