PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812912}

Batwoman

3,9 3 229
ocen
3,9 10 1 3229
Batwoman
powrót do forum serialu Batwoman

brak mi słów. Nigdy w życiu nie widziałem gorszego serialu, a widziałem wiele. Gra aktorska jest cholernia zła. Nawet Mroczki w M jak Miłość grają bardziej autentycznie. Serial jest pełen toksycznego feminizmu, mizoandryzmu, przez cały czas powtarzanie jak kobiety są lepsze od mężczyzn... tragedia. Nie polecam tego oglądać. Będziecie żałować każdej sekundy.

1_3_3_7

Ja to się zastanawiałem, czy to ma związek z uniwersum DC. Batman znika na 3 lata. Gdzie Robin? Gdzie Catwoman? Gdzie złoczyńcy Gotham po odejściu Batmana musieliby mieć używanie. Nie znam komiksów, ale w dotychczasowym kinowym uniwersum 1 odcinek nie ma sensu. No i kim jest ten ciapowaty ochroniarz z biurowca? W ogóle wszystko w tym 1 odcinku się nie klei. Zgadzam się co do feminizmu, homo, dramatu ala M jak Miłość, ale to wszystko byłbym w stanie znieść gdyby miało jakąś solidną podstawę. A to świat stworzony na siłę,

RadoslawKamil

Słabo znasz komiksy w takim razie

ocenił(a) serial na 1
kiciamisia_filmweb

Gdzie argumenty?

1_3_3_7

Gdzie można obejrzeć?

ocenił(a) serial na 3
forek23

https://isubsmovies.com/tvserie/watch-batwoman-online-8712204

forek23

w domu np.?

ocenił(a) serial na 3
1_3_3_7

powiem tak feminizm mógłbym im wybaczyć, wątki homo? również
To że jest to beznadziejnie zrobiony serial, bez pomysłu na rozwój akcji, z antagonistami(poza "Alicją") pisanymi od niechcenia. Dodajmy do tego niepotrzebną mroczność serialu, głupie relacje wszystkich postaci, prowadzoną w piwnicy chirurgię plastyczną, której pozazdrościłyby najlepsze kliniki... a także całą masę innych 'drobiazgów" oceniam ten serial tragicznie.

ocenił(a) serial na 10
fastbyte

Serial jest zrobiony bardzo dobrze tak jak w komiksie batwomen jest agresywna lesbijką sam komiks w tamtych czasach jak powstał byl zle odbierany przez feminizm i szerzacą homoseksualne zwiazki partnerske kobiete

ocenił(a) serial na 3
hajda94

napisałem właśnie że feminizm nie jest tu problemem. Przeszkadza mi tu fabuła (marna), antagoniści (niemal wszyscy są psycholami) ponadto problemem jest jednoznaczność, każdy jest albo dobry albo zły.

ocenił(a) serial na 10
fastbyte

Bo to jest gotham jak bys nie wiedzial i albo ktos jest dobry albo zly gotham zawsze takie bylo dla mnie serial jest bardzo dobry

hajda94

Przecież sama postać Batmana, kogoś, kto przezwycięża traumy i strach, by służyć dobru - a ostatecznie samemu stać się złym - nie jest oczywista, "zła lub dobra".

hajda94

@hajda94 Co za głupoty gadasz. W gotham dobry albo zły? W życiu. Właśnie postacie w Batmanie zawsze były w wielu odcieniach szarości. Batman był mroczny i niejednoznaczny. Upraszczanie wszystkich do binarnego dobry i zły, oraz wplatanie wszędzie poprawności politycznej jest totalną profanacją uniwersum Batmana. Co zresztą pokazują oceny tego shitu. Mnie wystarczyły zwiastuny, żeby zobaczyć, że to szmira, i nie zamierzam oglądać.

ocenił(a) serial na 1
1_3_3_7

Możesz mi nie wierzyć jeśli chcesz, ale każdy kolejny odcinek jakimś cudem jest gorszy niż poprzedni. Polecam obejrzeć recenzje odcinków zrobione przez tego gościa https://www.youtube.com/playlist?list=PL4a9pUD0MDSfwsd7EJshnNOuNgWT-Ts4L
Wszystkie głupoty wytyka. Ten serial jest tak zły, że aż się wierzyć nie chce że ktoś to zrobił nieumyślnie. Takie badziewie musi być celowe, nikt kto umie pisać i czytać nie stworzyłby czegoś takiego nieumyślnie XD

ocenił(a) serial na 10
szuler2

Nie ogladam recenzji idiotow ogladam serial i wiem ze jest dobry a innych zdanie mam gdzieś

hajda94

Każdy ma prawo do swojej opinii, ale większość twojej nie podziela, stąd tak niskie oceny i żenująco niska oglądalność - w niedzielę w dniu premiery obejrzało "to" niecałe 700 tysięcy osów w USA, w kraju z 300 milionową populacją, gdzie tego typu rozrywka jest dużo bardziej popularna niż tutaj. Nie kwestionuje tego, że być może ci się serial podobał , ale obiektywnie nań patrząć to kloc jakich mało. I powiem więcej - im więcej takich kloców, w których na siłę promuje się lewicowe ideologie podziału społeczeństwa na lepszych i gorszych, tym gorzej dla tego segmentu rozrywki. Ludzie nie są debilami i szajsu łykać w większości nie będą.

Tomek_Kruk

Ogólnie że serial to jest słaby się zgodzę, ale nie rozumiem odwołania do ideologii lewicowej skoro ta jest bardziej jak "wszyscy równi, wszystkim po równo", a podział na lepszych i gorszych to przynajmniej w tych czasach poglądy prawicowe.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 2
hajda94

Z jednej strony gardzę ludźmi co podsyłają jakąś recenzję z jutuba w celu uargumentowania swojego zdania (jakby sami nie potrafili albo na siłę chcieli przekonać rozmówcę że nie ma racji tylko dlatego że jakiś recenzent powiedział inaczej), z drugie nazywanie tego syfu dobrym serialem to obraza, bluźnierstwo i wstyd.

ocenił(a) serial na 10
WTTW_FILM

A ja gardze ludzmi którzy nie potrafia zrozumiec ze kazdy ma swoje zdanie i widze ze ty do nich należy

ocenił(a) serial na 2
hajda94

Może ci się podobać ale nazywaj rzeczy po imieniu, mi się dość mocno podobał Łowca Trolli a jednak mogę przyznać że to mimo wszystko słaby film i prędzej odciął bym sobie rękę niż wystawił mu 10 (:

ocenił(a) serial na 10
WTTW_FILM

A serial oglada i mi odpowiada a tobie nie musi

hajda94

10 to się Breaking Bad należy, a ty tak oceniasz najsłabsze g*wno od CW? Koneser z ciebie jak ch*j.

ocenił(a) serial na 2
a_nubis

+1.

hajda94

są ludzie co będą żreć mcdonalda i twierdzić, że to jedzenie 10/10 bo im smakuje. Musisz zrozumieć, że to, że Tobie się coś podoba w żaden sposób nie oznacza, że coś jest dobre. Jeśli masz skalę 1-10 do oceny, to znaczy, że 10 w tym wypadku to ocena dla ideału. Zastanów się na spokojnie, czy niskobudżetowy serial superbohaterski z wciskanymi na siłę wątkami i obiektywnie słabym wykonaniem zasługuje na Twoją ocenę 10/10? :)

ocenił(a) serial na 10
Mszaan

Mam gdzieś czy ktos lubi czy nie ja oglądam a zdani innych mnie nie interesuje a tobie prponuje podszkolić czytanie ze zrozumieniem .

ocenił(a) serial na 1
hajda94

to znaczy to, że coś idzie w stronę lesbiajskiego erotyku nie czyni z serialu arcydzieła skoro pod każdym względem ten serial to dno i katastrofa

ocenił(a) serial na 1
1_3_3_7

to jest ścierwo, które leży pod każdym względem i lesbienie tylko pogłębia tę katastrofę. wszystko jest tu słabe od scenariusza poprzez głowną postać, której nie da się lubić, oraz przez sceny akcji. ten serial to obrzydliwe dno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones