PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104222}

Beavis i Butt-Head

Beavis and Butt-Head
7,0 5 623
oceny
7,0 10 1 5623
Beavis i Butt-Head
powrót do forum serialu Beavis i Butt-Head

Obojętnie czy na MTV czy Comedy Central, bardzo chciałbym aby jakakolwiek stacja pokazała znowu ten serial.

ocenił(a) serial na 9
ferrarianiejarris

dam ci 2 wskazowki -
1. sciagnij sobie po prostu wszystko
2. ja to bym chcial zeby wreszcie zaczeli puszczac te nowe odcinki

ocenił(a) serial na 10
shamar

ale 'ściągnij sobie' to nie to samo, co oglądanie tego w tv, jak kiedyś ;O

ocenił(a) serial na 9
stupidkid

ale oglądając dzisiaj w TV też nie bedzie to ogladanie "jak keidys"

ocenił(a) serial na 10
shamar

ale przynajmniej będzie to namiastka tego 'jak kiedyś'. zresztą, co to za gówniane czasy, które zdominował Internet i ściąganie? wszystko teraz i na szybko. kiedyś trzeba było czekać tydzień na nowy odcinek i nie ma, że 'ściągnę sobie'. to takie eee monotonne. dahnduahduiakldanjhduiwaj.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
shamar

chill out, to była tylko taka mała refleksja z mojej strony. po prostu jestem nieprzystosowana do dzisiejszej rzeczywistości ;>

ocenił(a) serial na 9
stupidkid

Mam przez to rozumieć , że tez zarywałas nocki (lata temu), żeby oglądać Beavisa po nocach na MTV? :)

shamar

Ja mam na DVD. Wszystko pięknie ładnie, ładne wydanie, dużo dodatków, ale kur*a, nie ma teledysków!!!! Tylko kilka pojedyńczych. Z odcinków ponoć zostały wycięte przez jakieś prawa autorskie?
Wiem, że kilka jest na youtube, ale czy gdzieś można ściągnąć WSZYSTKIE? Przecież tego było kilkaset...

Szem

Najkompletniejsza kolekcja to 'Beavis & Butt-Head : The Complete King Turd Collection V2' są wszystkie odcinki z teledyskami + bonusy i speciale + film, a do tego fajne menu DVD i okładki jeszcze :) Razem jest 18 płyt, ok 76GB... Ja ściągałem jakiś czas temu z megauploadforum, jak poszukasz to znajdziesz ;)

automizzer

Dzięki za to info! Znalazłem linki nawet do DVDrip, ale to i tak przeszło ponad 20GB... I pewno nie ma polskich napisów? Ta kolekcja to w ogóle jakaś fanowska robota, oficjalnie na DVD nic takiego nie wyszło. Poczekam, może ktoś gdzieś wrzuci same teledyski.

Szem

noo i znalazłem. Same videoklipy z komentarzem - 7 GB! Jakby ktoś też szukał to mogę podesłać linki.

Szem

Chciałeś wszystkie więc podałem ;)
Ostatnie DVD 17 i 18 z kolekcji to same teledyski :P Tak to fanowska robota bo MTV za dużo cenzurowało i KingTurd sam postanowił wszystko zebrać i opracować... :) Z polskimi napisami to może być problem bo za dużo ich nie ma, ale shamar mówił że się za nie zabiera -> http://www.filmweb.pl/serial/Beavis+i+Butt-Head-1993-104222/discussion/Odcinki+z +01.12.2011,1786667

ocenił(a) serial na 9
Szem

Jak to brak teledysków? O ile się nie mylę to zawsze jakieś 10 znajduje sie na tych płytach .Jelsi chodzi ci o MIke Judge Collection.

Ale i tak cie zmartwie - te płyty mają ocenzurowane niektóe odcinki.

shamar

Mam właśnie "The Mike Judge Collection", złoty box, 10DVD. Wcześniej to wyszło bodaj w trzech woluminach i ponoć to dokladnie to samo, zebrane. I teledyski są zaledwie na trzech płytach, w dodatkach. Razem coś około 20-30. Niezła afera chyba z tym była, bo np na amazon.com te kolekcje mają bardzo dużo negatywnych komentarzy właśnie z tego powodu.

Cenzura... no szkoda, ale nie będę jakoś strasznie wybrzydzał. Jestem zadowolony z tego wydania, oczywiście pomijając brak wideoklipów... to esencja B&B

ocenił(a) serial na 9
Szem

Po prostu ściągnij te pojedyńcze w wersjach oryginalnych, jak bardzo ci zależy.
Chyba nawet na wiki jest zaznaczone gwiazdkami, które epizody są pocięte.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones