PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041729}
7,7 15 906
ocen
7,7 10 1 15906
7,4 8
ocen krytyków
Beckham
powrót do forum serialu Beckham

Ciekawe ile z Was zrobiło sobie porządek w szafie/garderobie po obejrzeniu Beckhama? :D

Zaraz po tym jak Becks pokazal swoje szafy, moja żona pobiegła do przedpokoju posprzątać szafy na zime. Ja tez postawiłem sobie taki cel ze swoją garderobą... to było 2 dni temu, jestem pewien że w następny weekend dam radę :D

juju_hound

Przyznaję, że mi zaimponował swoją uważnością, tym pedantyzmem. To w sumie pokazuje, jak ważna jest organizacja, dyscyplina i chęci. Mógłby mieć wszystko w 4 literach, niech sprzątają pokojówki, gotują kucharze, a tymaczasem on czerpie przyjemność z takich prozaicznych rzeczy... Moim zdaniem to super. Szafy nie sprzątałam, ale też nie mam zbyt wielu ubrań, butów itd. Natomiast zaczęłam wstawać wcześnie rano i trzymać porządek na regałach z książkami :)

ocenił(a) serial na 9
juju_hound

haha coś w tym jest. ja zauważyłem, że w czasie kiedy oglądałem serial to się stałem taki bardziej uporządkowany, ogarniam więcej w domu, kuchni, wcześniej wstaję.

ocenił(a) serial na 9
juju_hound

To raczej chorobliwy(!!) pedantyzm......;(((...............ale ma swoje plusy...;)

juju_hound

Mam tak na co dzień, lecz niestety zbyt dużo innych obowiązków aby to wszystko idealnie ogarnąć. Pedantyzm na takim poziomie potrafi bardzo przeszkadzać zwłaszcza jak reszta domowników ma inne podejście do "porządków". Moja garderoba i pomieszczenia gospodarcze wyglądają jak u Beck'sa lecz w mniejszej skali (szkoda ;P )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones