PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041729}
7,7 15 906
ocen
7,7 10 1 15906
7,4 8
ocen krytyków
Beckham
powrót do forum serialu Beckham

Pantofelek

ocenił(a) serial na 10

Oglądając treści zawarte w filmie, przypomina mi się moje dzieciństwo. Radości,smutki,rozczarowania i zwycięstwa. Szkoda tej decyzji o Stanach, widać że DB chciał grać w najlepszych klubach a poświęcił się dla żony i kasy.

ocenił(a) serial na 9
frere

Dla rodziny.

frere

Ta zona poswiecala sie dla niego. Równowaga nastąpiła

ocenił(a) serial na 8
frere

Są rzeczy ważniejsze niż kariera - np. miłość czy rodzina. Facet ratował małżeństwo. W Madrycie nic się nie układało. Kariera była na zakręcie, w rodzinie było nerwowo, panowała atmosfera zaszczucia. Nie byli tam szczęśliwi. Wcale mu się nie dziwię, że zdecydował tak, a nie inaczej.

frere

Miałem dokładnie to samo. Powrót do dzieciństwa i beztroskiego czasu. Jako rocznik 87' cała historia z Beckhamem była wtedy na topie. Żył tym cały świat. Zawsze kibicowałem Juventusowi i Realowi, Man U to byli dla mnie ciecie ale tego gościa poprostu trzeba było szanować. Genialny dokument

ocenił(a) serial na 9
frere

to samo, mój pierwszy mecz, który jako dziecko obejrzałem w pełni świadomie to był ten słynny finał w 1999. Ale jak dla mnie to raczej wychodzi, że żona się poświęcała dla niego. On tylko jej komunikował, że za parenaście godzin przenosimy się tam i koniec dyskusji.

frere

Miałam dokładnie to samo. Powrót do dawnych czasów. Nie miałam pojęcia że takie piekło go czekało po powrocie z mistrzostw. W realu również umknał mi fakt, że grał w PSG. Więc jakieś elementy zaskoczenia były. Szkoda tylko że David chyba coś zaczął przy twarzy majstrować..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones