PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041729}
7,7 16 033
oceny
7,7 10 1 16033
7,3 9
ocen krytyków
Beckham
powrót do forum serialu Beckham

Romans

ocenił(a) serial na 6

Dlaczego sprawa romansu nie zostało kompletnie w żaden sposób wyjaśniona w serialu? :D

Niskobudzetowy

Bo zdradził xd Gdyby był nieskazitelnie czysty, to by po prostu powiedzieli, że domniemana kochanka kłamie. Zamiast tego słyszymy, że był sam w Madrycie, żona dużo podróżowała, nie widział długo dzieci... a potem w końcu dzieci skończyły rok szkolny w Anglii, kupili dom w Hiszpanii, znaleźli szkołę i wszystko się uspokoiło... czyli miał rodzinę obok i przestał szukać wrażeń. Mówiąc szczerze, nie wiem, jak mam interpretować ten ich związek. Jestem za młoda, żeby pamiętać całą jego karierę i sławę Spice Girls, to nie są moje czasy, bo w 1998 roku miałam zaledwie 3 lata i w momencie, kiedy zaczynałam ogarniać jakikolwiek sport, Beckham kończył karierę, a Spice Girls nie istniało. Pokazano mi zatem parę outsiderów, którzy się w sobie zakochali, dzwonili do siebie w każdej chwili, założyli szczęśliwą rodzinę, no i ja wierzę w to, że tak było... ale dlaczego nie potrafił wytrzymać x miesięcy bez zdrady? Nie wiem. Rozumiem natomiast dlaczego ona mu wybaczyła, w ogóle można tutaj dostrzec zupełnie inny obraz Victorii, takiej ciepłej, skupionej na rodzinie, wręcz poświęcającej się... wybaczyła mu, bo mieli już razem dwóch synów i pewnie wciąż się kochali, widać że czują się swobodnie w swoim towarzystwie. Dlaczego jednak nie powiedzieli o tej zdradzie wprost? Nie wiem. Ta kochanka nawet to skomentowała, że nigdy tego nie potwierdził, ani nigdy nie zaprzeczył... Może tak sobie z tym radzą? Jak go traktowali na boisku jak g***o (za przeproszeniem), to też znosił to w milczeniu i nie komentował. Może taką mają taktykę.

ocenił(a) serial na 6
DagnaMara

Mnie to nawet nie interesuje czy był romans czy nie, ale dziwne jest, że rzucili w eter i przeszli dalej bez żadnego wyjaśnienia

Niskobudzetowy

No więc, moim zdaniem romans był, ale gdyby to powiedzieli wprost, to by zburzyli ten obraz idealnego ojca i męża, jaki budowano od początku. Ale łzy Beckhama tam się raczej nie leją bez przyczyny :)

Niskobudzetowy

Myślę, że to co powiedzieli było przyznaniem, że jednak był ten romans, tylko, że zrobili to z klasą. Po co to wałkować dalej, budzić więcej sensacji i ranić nawzajem siebie i dzieci?
Ile osób się przecież zdradza, a on na pewno miał miliony okazji, przystojny, sławny, widać też, że naprawdę bardzo sympatyczny, no i często samotny, wiec laski się pewnie wręcz rzucały na niego codziennie. Moim zdaniem, zdradził żonę nie raz, krew nie woda, ale w tym świecie i z jego pozycja to i tak dobrze, ze przetrwali jako rodzina.

ocenił(a) serial na 7
alicjadsd

Dobrze podsumowane.

ocenił(a) serial na 8
alicjadsd

W którym to było odcinku?

ocenił(a) serial na 7
Smile0420

W ostatnim

ocenił(a) serial na 8
Niskobudzetowy

Też się zdziwiłem ale moim zdaniem nie wyjaśniali bo nie było czego wyjaśniać. Czyli żadnej zdrady nie było... Winny się tłumaczy itd

ocenił(a) serial na 8
Niskobudzetowy

Bo to nie jest Twoja sprawa. Ani niczyja.

Pewnie dział PR tak im doradził.

Bardziej mnie dziwi, że w ogóle o tym wspomnieli.

Nie ma to związku z nim jako sportowcem. A z tego jest znany.

ocenił(a) serial na 7
Niskobudzetowy

Ale jak to nie rozumiesz? Przecież to tylko zręczny PR. Rysy na Davidzie mogły być tylko takie delikatne, żebyśmy cały czas mogli się z nim utożsamiać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones