PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718786}

Follow the Money

Bedrag
7,3 272
oceny
7,3 10 1 272
Bedrag
powrót do forum serialu Bedrag

Jak się patrzy na sposób przedstawiania Claudi to ona wygląda prawie jak by było biedna ofiarą, mimo ze całkowicie była wina!
W dodatku przestępstwa białych kołnierzyków są dużo mniej potępiane niż pospolite przestępstwa, mimo że takie przestępstwa są dużo gorsze niż jeśli ktoś włamał by się do czyjegoś domu i go okradł, czy nawet takie rzeczy jak napad na bank.

peruniec

masz racje, ja się do końca bałam, że się wywynie i nie pójdzie do więzienia, bo zacznie współpracować z policją, a tak naprawdę, to ona pracowała na 2 fronty przez cały czas. W drugim sezonie nie jest lepiej, ciągle jak robi coś mądrego to od razu spodziewam się, że to wszystko ma zły cel.
Policjant jej w ostatnim odcinku powiedział " nie sądzę że jesteś głupia, ale chciwa" i myślę że to ją doskonale określa, ma wszystko, pracę, dziecko, masę facetów, ale ona chce czegoś więcej, pieniędzy, pozycji... nie wiem chyba wszystko na raz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones