PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875837}
6,9 15 566
ocen
6,9 10 1 15566
Behawiorysta
powrót do forum serialu Behawiorysta

Pani Terapeutka

ocenił(a) serial na 5

To jest najlepsza postać ever ! Dawno nie widziałam czegoś tak drewnianego, nie wiem czy to reżyser miał taki pomysł na tą postać żeby grała jakby była przewlekłe na Relanium dożylnie ale wyszło to koncertowo. Nie mogę oderwać od niej wzroku

ocenił(a) serial na 1
mery_297

Terapeutka wyglada na zdroeo kopnieta.. chyba podżera w psychiatryku leki

ocenił(a) serial na 5
mery_297

Brawa należą się wyłącznie pani aktorce, ona wszystkie role gra na tę samą modłę. W playerowskiej "Skazanej" identyczna mimika, ten ton głosu jakby ciasteczka z haszyszem jej do końca nie zeszły, ta sama irytująca dykcja.

ocenił(a) serial na 3
YoshiYamamura

Sandra Korzeniak to klasa sama w sobie

ocenił(a) serial na 8
YoshiYamamura

Zgadzam się.... W każdym serialu irytuje tak samo. Straszna aktorka. Każda rola to rola terapeutki i za każdym gra tak samo irytująco.

mery_297

Dopóki nie sprawdziłam obsady, to byłam przekonana, ze to Piotr Głowacki przebrany za kobietę i udający kobietę, z marnym skutkiem. Jednak ta Pani tak ma i nie jest przebierańcem. Wooooow. Nieźle. Za te rolę zabrakłoby Malin.

ocenił(a) serial na 6
Gorzka_M

Gorzka_M przysięgam że miałem takie samo wrażenie ;D

ocenił(a) serial na 10
mery_297

Jak to jest rozwiązane w powieści? Czy pani terapeutka celowo ma tak napisaną rolę? Według mnie takiego terapeutę trzeba by było zwolnić zanim jeszcze zacznie sie terapia.

mery_297

Ta pani zasługuje na osobny spin-off xD

ocenił(a) serial na 10
Sondokan

To jest całkiem sensowny pomysł, naprawdę świetny serial z terapeutką w roli głównej na pewno by się przyjął ;) A może w kolejnej części Behawiorysty będzie miała większą rolę :P

ocenił(a) serial na 8
mery_297


mnie ta postać mega ubawiła :D taka mocno stereotypowa ale myślę, że taka miała być, tym bardziej, że raczej się gdzieś tam przewija, nie jest znacząca dla fabuły

ocenił(a) serial na 10
Ada_Scirka

to postać tak epizodyczna że jakoś nie przykładałem do niej mocno uwagi ;) nie spodzieałbym się że wzbudzi tyle emocji

ocenił(a) serial na 2
kociokw

10 ? Bramę leki od terapeutki ? ;)

ocenił(a) serial na 4
mery_297

Ta baba doprowadza mnie do szału. To nie terapeutka ino szefowa sekty

mery_297

Wszyscy graja drewniano w tym serialu,jedynie Wieckiewicz cos tam sie stara.

mery_297

W bringbackalice też gra terapeutkę i też jest tak komicznie koszmarna.

mery_297

Zeby nie było śladów też wybitna rola aktorki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones