PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875837}
6,9 15 566
ocen
6,9 10 1 15566
Behawiorysta
powrót do forum serialu Behawiorysta

Rejestracja OP JBCP1S, osiem kółeczek na lapku, błyskawice, plakaty ze strajkiem kobiet. Słabe to. Nie jestem za żadna opcją polityczną ale takie nachale mnie irytuja.

ocenił(a) serial na 3
Tyrq

To walka TVNu z Pisem, walka psuedocelebrytów uważających się za gwiazdy kina z naszym chrzesćijaństwem, promocja aborcji na życzenie, niszczenie naszej kultury w zamian promocja gender LGBT, marne to i prostackie.

lesmal

Ciekawe jakich celebrytów ma PiS? N a razie większość to kryminaliści.

ocenił(a) serial na 3
carmen8_fw

Kryminaliści z PiSu, którzy...a z Platformy Nowak, Gawłowski, Neumann z zarzutami pokuratorskimi to święte krowy. Już jedna taka z PO płakała w Sejmie co łapówki przyjęła od agenta Tomka z CBA.

lesmal

Czekam aby ten uczciwi PiS wreszcie koś zamknął w więzieniu z PO bo na razie im słabo idzie mając do dyspozycji cały aparat prokuratorski . Na razie chcą wsadzać swoich

carmen8_fw

Jak Pis ma kogoś zamknąć, skoro sędziowie to nadzwyczajna kasta popierająca PO, to oni wydają wyroki, a nie Pis czy prokuratura

bewek2

haha no ciekawe jak, jakoś utworzyli neo-krs i fikcyjnie demokratyczne jednostki karzące sędziów... rządzą Polską od 6 lat i ją rujnują szczególnie ekonomicznie, ale pisowcy dalej będą twierdzić, że to "opozycja rządzi", żeby umyć brudne rączki

bewek2

chyba nie wiesz jak państwo funkcjonuje. By zapadł wyrok w sądzie powinno się prowadzić śledztwo prokuratorskie :) PiS rządzi wszędzie ale jak widać okradanie społeczeństwa zajmuje im więcej czasu niż zamykanie kryminalistów.

lesmal

O, katoprawicowy świr xD

ocenił(a) serial na 3
paw_2

Pawia można puścić na intelekta tęczowego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
adrian_korek

ooo to ta polsko-katolicka dobroć w pełnej krasie

ocenił(a) serial na 5
paw_2

Co ma pis wspólnego z prawica?

lesmal

Myślałem że to strona o kinematografii a nie o przekonaniach religijnych czy politycznych. Oceniaj może aktorstwo reżyserię, podobieństwo do książki a nie bzdety o chrześcijaństwie czy polityce.

lesmal

zachęciłeś mnie do obejrzenia, dzięx

Tyrq

Dzięki za info. Odpuszczę sobie bo też mnie nachalna propaganda irytuje.

ocenił(a) serial na 3
Tyrq

W 4 odcinku fragment z pościgu wypierd...z tą furą za 500+, celebryci, aktorzy, demokraci, z wielkim sercem na zbiórkach WOSP....hipokryci z wielkimi frazesami na ustach.

ocenił(a) serial na 8
Tyrq

Jak się na siłę szuka takich pierdół to się znajdzie, ja nawet na to uwagi nie zwrocilem,spójrz na polityków pis ,,spieszaj dziadu." Albo Czarnecki złodziej dojechany na kradzieży a później wszyscy się bujają w pierwszych ławach kościelnych albo tańczą u Rydzyka,to dopiero hipokryzja level hard

ocenił(a) serial na 3
roccco_filmweb

Naucz się pisać lemingu, takie seriale tylko dla was, totalnych POj....

ocenił(a) serial na 8
lesmal

Tak,tak ty bohaterski pisowiec i i obrońca,teraz tyłek zapiecze jak dojada za Pegasusa,,naucz się pisać." bo jedna literkę w słowie spiepszaj mi słownik zmienił w telefonie??? Mogłeś się bardziej wysilić intelektualisto

ocenił(a) serial na 3
roccco_filmweb

No jeśli misiaczku nie zauważasz tak nachalnej propagandy, to na Twoim miejscu zaczął bym się martwić. To ma być rozrywka a nie nachalne wciskanie przekonań.

ocenił(a) serial na 3
Tyrq

Dodajmy jeszcze sugerowanie jak niektórzy dziennikarze (czytaj TVN) są bici, poniżani i szantażowani, a mimo to relacjonują jedyna prawdę (prawdę TVN). No i oczywiście nabijanie się z 500+, choć tu chyba popełniono błąd, bo chyba lepszy normalny w ssangyongu niż psychol w audi(tylko niemiecka technologia). Tu chyba propaganda troszkę się wymknęła, bo chyba twórcy nie chcieli zasugerować że każdy przeciwnik PiS to psychol...

ocenił(a) serial na 8
adi1526_filmweb

gdyby nie szum w mediach to bym nawet tego nie zauważyła, zdecydowanie bardziej skupiłam sie na tym o czym jest serial

ocenił(a) serial na 3
crystt

Pomijając nawet tę śmieszną propagandę, to po obejrzeniu całego sezonu film mega słaby, ale śmiała jakie Twoim zdaniem miał zalety że ocena na 8?

ocenił(a) serial na 10
Tyrq

Przecież tak jest w rzeczywistości. Ludzie mają plakaty w pokojach, naklejki na laptopach. Ludzie nie będą sie ograniczać, bo komuś nie podobają się "polityczne wstawki" Wiadomo że jednym się one spodobają, inni nie zwrócą uwagi, jeszcze innym będą przeszkadzać.

Tyrq

"Nie jestem za żadna opcją polityczną ale takie nachale mnie irytuja."

Akurat xD

Tyrq

Zapomniałeś o tekście "wyp... k... z tym dorobkiem życia za 500+" ;)

ocenił(a) serial na 7
Tyrq

Chyba: OP JBP15

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones