Belfer (2016-2023)
Belfer: Sezon 3 Belfer Sezon 3, Odcinek 2
Odcinek Belfer (2016-2023)

Odcinek 2

44m
5,9 387
ocen
5,9 10 1 387
Belfer
powrót do forum s3e2

Komisarz Drewnisarz

ocenił(a) serial na 6

Niech pani Roma nie przyjmuje już więcej roli komisarzy : )))

pawel051_fw

no tragiczna jest

ocenił(a) serial na 5
pawel051_fw

Fakt, Roma w tej roli to jakieś totalne nieporozumienie

rivita

Mąż Pani Romy gra świetnie. W Kruku pokazał co potrafi. Być może Canal+, który wypuścił także Kruka, po znajomości zaproponował rolę również żonie?

ocenił(a) serial na 7
pawel051_fw

Ani żadnych innych. Nie mogę znieść tego jej seplenienia.

pawel051_fw

Też mi nie pasuje. Mówi tonem przedszkolanki, a nie oficera dochodzeniowego policji z jakimś już stażem.
Gąsiorowska lepiej wypadała lata temu jako poczatkująca policjantka w II serii "Pitbulla", niż teraz, jako policyjna stara wyga.

pawel051_fw

Zgadzam się całkowicie.Zacząłem oglądać 3 odcinek i wytrzymałem 10 minut.Więcej emocji jest w reklamach,albo serialach w rodzaju"Ukryta prawda"Czy nikt na planie nie widział,jaka ona jest beznadziejna,reżyser,czy inni oktorzy.Już ta młodzież ma więcej werwy....

ocenił(a) serial na 2
pawel051_fw

Jest straszna, ona jest po aktorstwie? Druga Warnke.

pawel051_fw

Zgadzam się. Wszystkie kwestie wypowiedziane jednym, drętwym, bezemocjonalnym tonem. Coś strasznego.

pawel051_fw

tragedia gra, wygląda i gada jakby była przedszkolanką, a nie komisarzem. Do tego ta jej "córka" i dobrani nastolatkowie do tych ról to jakieś nieporozumienie.

pawel051_fw

Pani Roma powinna poszukać innej pracy! Nie umie oglądać z nią filmów. Brak talentu. Przykro mi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones