Belfer
powrót do forum 2 sezonu

Fenomen filmu skupia się na kryminalnych akcjach w szkole i poza nią.
Jestem pod wielkim wrażeniem sezonu 1
Jestem zaskoczony, bo nienastawiakem się do tego filmu, taras mi powiedział, że warto go obejrzeć.
Pierwszy sezon Belfra oczarował, miał świetny klimat, super dobraną obsadę jeśli chodzi o młodzież, ludzie z potencjałem. Po prostu oglądało się z przyjemnością i dobrze się do niego wraca po czasie ogólnie charakteryzację zasługuje na kryminał. Moim zdaniem drugi exon też mi sievspodibal 7 kilka aktorów ktorzyvzagrali naprawdę na wysokim poziomie to Można lekko przerysować. Po 1 sezonie Serial odstawiłem wysoką sobie poprzeczke.
2 sezon też bardzo mi się spodobał, mimo że wiele spraw niezostalo wyjaśnionych.
Np.
Fenomen filmu skupia się na kryminalnych akcjach w szkole i poza nią.
Jestem pod wielkim wrażeniem sezonu 1
Jestem zaskoczony, bo nienastawiakem się do tego filmu, taras mi powiedział, że warto go obejrzeć.
Pierwszy sezon Belfra oczarował, miał świetny klimat, super dobraną obsadę jeśli chodzi o młodzież, ludzie z potencjałem. Po prostu oglądało się z przyjemnością i dobrze się do niego wraca po czasie ogólnie charakteryzację zasługuje na kryminał. Moim zdaniem drugi exon też mi sievspodibal 7 kilka aktorów ktorzyvzagrali naprawdę na wysokim poziomie to Można lekko przerysować. Po 1 sezonie Serial odstawiłem wysoką sobie poprzeczke.
2 sezon też bardzo mi się spodobał, mimo że wiele spraw niezostalo wyjaśnionych.
Mowa o drugi sezon w ktorym
Pojawiają się pytania, na które nie ma odpowiedzi. Jedno jest pewne _ na terenie placówki toczy się mordercza gra. Obejrzałem cały 1 sezon belfra uznając go za najlepszy polski serial ostatnich lat. Czekałem na drugi sezon, który zepsuł wrażenie pierwszego sezonu. Powiem szczerze, każdy z sezonów trzyma w napieciu, jestem pod wielkim wrażeniem gee młodych aktorów. to nie to samo. Tajemniczy nauczyciel nigdy nje zawodzi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones