Belfer
powrót do forum 2 sezonu

Fenomen filmu skupia się na kryminalnych w szkole i poza nią. Realistyczne sceny, trzymajace w napięciu Jestem pod wielkim wrażeniem sezonu 1 Jestem zaskoczony, bo nienastawiakem się do tego filmu, tara mi powiedział, że warto go obejrzeć. Pierwszy sezon Belfra oczarował, miał świetny klimat, super dobraną obsadę jeśli chodzi o młodzież, ludzie z potencjałem. Po prostu oglądało się z przyjemnością i dobrze się do niego wraca po czasie ogólnie charakteryzację zasługuje na kryminał. Moim zdaniem drugi sezon też mi sie spodobał było kilka młodych aktorów- moim zdaniem na wysokim poziomie zagrała Magdalena Łabacz- niebywale odzwierciedla dziewczyna, która skrywa przed sobą wiele , ciężko jest odczytać z niej przeżycia...reszta tez zagrali naprawdę na wysokim poziomie to Można lekko przerysować. Po 1 sezonie Serial postawili wysoką sobie poprzeczke. 2 sezon też bardzo mi się spodobał, mimo że wiele spraw niezostalo wyjaśnionych. Np. Fenomen filmu skupia się na kryminalnych akcjach w szkole i poza nią. Pierwszy sezon Belfra oczarował, miał świetny klimat, super dobraną obsadę jeśli chodzi o młodzież, ludzie z potencjałem. Po prostu oglądało się z przyjemnością i dobrze się do niego wraca po czasie ogólnie charakteryzację zasługuje na kryminał. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones