PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=170220}
8,3 96
ocen
8,3 10 1 96
Belle et Sébastien
powrót do forum serialu Belle et Sébastien

W tej chwili czytam "Bellę i Sebastiana", tom drugi - "Tajny dokument". Naprawdę znakomita książka, świetnie napisana, czyta się ją jednym tchem. Co do serialu, to znam go tylko z opowieści mojej mamy, która oglądała go, kiedy była młoda. Bardzo jej się ten serial podobał. Zazdroszczę jej tych wspomnień i nawet się zastanawiam, czy puszczali potem jeszcze raz ten serial u nas w telewizji. Powinni to zrobić, teraz i w ogóle! Wracając jeszcze do książki... My, Polacy, znamy tylko dwa tomy tej powieści: "Schronisko pod Wielkim Baou" i wspomniany przeze mnie "Tajny dokument", a na stronie internetowej jednej z francuskich księgarni znalazłam informację, że Cecile Aubry napisała jeszcze trzy tomy z tego cyklu. Nie pamiętam dokładnie tytułów owych tomów, wiem tylko, że oprócz imion "Belle" i "Sebastien" pojawia się jeszcze imię "Severine". Dociekliwych zapraszam do wyszukania w "goglach" hasła: "Belle et Sebastien livre" i zajrzenia do stron francuskich księgarni. :)

joanna_kordus

Serial jest dostępny za ok 40 zł (ale tylko z angielskimi napisami! ). Wystarczy wyszukać "Belle Et Sebastian" na stronie www.ebay.pl. No i trzeba jeszcze założyć konto PayPal...

ocenił(a) serial na 9
czuly_16

Kochałam Bellę i płakałam na tym filmie :)miałam wtedy kilka lat a piękną muzykę z filmu potrafię zanucić jeszcze dziś :)

ocenił(a) serial na 10
DANUTA_ANNA

Zazdroszczę wspomnień.

ocenił(a) serial na 6
joanna_kordus

Do tej pory pamietam muzyke (motyw przewodni) z tego serialu.
Boze,,, ale to dawno temu bylo.

ocenił(a) serial na 6
Jarecki_6

http://www.youtube.com/watch?v=wauuYrVQ4y8

Jarecki_6

Melodia wykorzystana w nowym filmie z powodzeniem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones