PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661656}
5,3 573
oceny
5,3 10 1 573
Ben 10: Omniverse
powrót do forum serialu Ben 10: Omniverse

Czy tylko mnie interesuje dlaczego twórcy omniverse nawet nie obejrzeli poprzednich serii? Przecież jest cały sezon poświęcony walce Bena z osmozjaninem Aggregorgiem. A oni mówią nagle, że osmozjanie to zmutowni ludzie WTF?!

Megistona

Potworne błędy logiczne to jeden z grzechów Omniverse. Niektóre pomysły twórców są tak absurdalne, że wielokrotnie podczas oglądania łapałam się za głowę. Do tej pory nie mogę pojąć jak mogły znaleźć się w serialu. Można odnieść wrażenie, że twórcy nie mają pojęcia co było w poprzednich seriach, albo mają to w nosie. Widzowie, którzy nie znają poprzedników Omniverse nawet nie zorientują się, że coś nie gra, ponieważ Alien Force i Ultimate Alien już od dawna nie są emitowane na Cartoon Nerwork. Wyjątkiem jest oryginalna seria z 2004 roku. Czy usunięto dwie wspaniałe serie z telewizji, by ukryć tę hańbę?
. . . . . . . . . .
Megistona, nie ciebie jedną interesuje dlaczego tak się stało :D

ocenił(a) serial na 5
Megistona

Twórcy w Alien Force i Ultimate Alien zrobili mnóstwo retconów. W oryginale Kevin był dziwadłem wyrzuconym z domu przez rodziców.

Alien Force miał kochającą matkę i ojca hydraulika pracującego z Maksem, który kazał mu powiedzieć, że go kocha.

W oryginale Maks nie próbował mu pomóc, bo nie wiedział kim jest Kevin.

Twórcy Omniverse chcieli za wszelką cenę to naprawić dążąc do tego co, było w Ken 10. Dlatego usunęli Julie w głupi sposób, by Ben mógł związać się z gorszą Kai. Z Kevina zrobili znowu złoczyńcę, który zrobił dziecko innej, a potem wybaczyli mu Jak gdyby nigdy nic.

Chcieli naprawić a stworzyły gorszy chaos tworząc inną przyszłość niż była w Ken 10. Tylko dlatego, że nie lubią Alien Force i Ultimate Alien.

Wolałem, żeby Ken 10 było Alternatywną przyszłością a Ben był z Julią lub inną dziewczyną.

ocenił(a) serial na 7
tajnyx2

Po prostu twórca omniverse był fanboyem 1 seri i sam zamysł by przyszłość była jak os nie był zły ake kevin nie musiał być zły

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones