PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317378}

Ben 10

6,3 5 292
oceny
6,3 10 1 5292
Ben 10
powrót do forum serialu Ben 10

Jak myślicie czemu ben rzadko zmienia się w tego kosmitę którego wybierze?
moje są 3 teorie:

1:zegarek sam się przestawia kiedy ben uderza w zegarek
dowód:kiedy w pierwszym odcinku ben dostaje zegarek i chce zamienić się w kosmitę tylko go naciska wienc zegarek niema kiedy przeskoczyć a w późniejszych odcinkach macha ręką więc zegarek ma czas żeby przeskoczyć z jednej postaci na drugą

2:Zegarek sam myśli i tak jakby sam się uczy o umiejętnościach bena i jak wykorzystuje on kosmitów i w zależności od sytuacji zegarek zmienia w odpowiedniego kosmitę
dowód:w filmie kinowym ben 10 sekret omnitrixa ben chce się zmienić w szybciora by przeszukać statek by odnaleść "zagrożenie" lecz zegarek zmienia go w dzikusa i zam Tetrax go chwali za pomysłowość(dalej niewiem jak było bo mam angielską wersje więc niewiele zrozumiałem z dalszej wypowiedzi)

3:Autorzy filmu chcieli by ben miał pretekst do powiedzenia czegoś śmiesznego.

Przysyłajcie swoje teorie dowody wątpliwości i pytania.

wolf8128

sorry za to "zam" miało być sam ale nie wiem jak to mogą usunąć :D

wolf8128

Ja cos kojarze, ze raz udalo mu sie wpisac kod i mial to co chcial [i jeszcze chyba polaczenie dwoch [albo wiecej] kosmitow], potem trafil do prozni z Wilgaxem [sorry jezeli zle napisalam] i jeszcze kims ale nie pamietam [mozliwe to byl Kevin], pozniej Ben zresetowal zegarek i rzucil go Wilgaxowi [ale sie okaazalo ze on i tak zna kod] ale pozniej dzieki Gwen odzyskali go...


jezeli cos pomieszalam sorry...

Vanima

Nie to żebym miał o to jakieś wonty czy coś ale podałeś dwa inne odcinki.

ocenił(a) serial na 8
wolf8128

Tak, ale pamiętam że działy się one jeden po drugim. Jak dla mnie to najbardziej prawdopodobny jest punkt drugi wolfa.
Nie raz były takie akcję że bardzo przydawał mu się "przypadkowo" wybrany kosmita.

użytkownik usunięty
wolf8128

Moim zdaniem Twoja 2 teoria jest najbardziej prawdopodobna.Omnitrix jest urządzeniem, które w połączeniu ze swoim właścicielem potrafi wybierać najlepsze rozwiązanie w danej sytuacji (jeśli chodzi o samą przemianę, bo dalej Ben musi już radzić sobie sam).

ocenił(a) serial na 8

Popieram.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones