PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317378}

Ben 10

6,3 5 284
oceny
6,3 10 1 5284
Ben 10
powrót do forum serialu Ben 10

To jednak już norma przy dzisiejszych standardach. Mimo to opowieści te nie prawią morałów, a na dodatek pokazują, że bohater wcale nie musi być tak wspaniały i doskonały jak można sobie wyobrazić. Ponadto od trzeciego sezonu, kiedy ujawniona zostaje prawda o Hydraulikach i do akcji wkraczają dziadek oraz Gwen, jest już gorzej. W ostatnim sezonie zaś serial wyraźnie zaczyna zjadać własny ogon.Dlatego nie mogę dać więcej niż 8/10.

ocenił(a) serial na 2
Shiloh

Przemocy? :P Ludzie z rocznika z okolic '87-'90 wychowali się na takich produkcjach jak choćby Tygrysia Maska gdzie w co drugim odcinku jeden zapaśnik zalewał pół ringu krwią bo przeciwnik przeciągnął mu oczami po linach... Ben pod względem przemocy przy tym wymięka ; ]

A kreskówkę oceniam tylko na 3/10 - dla mnie jest słaba ale to z tego względu że o ile na CN są kreskówki mogące się podobać każdej grupie wiekowej to Ben jest raczej produkcją jedynie dla najmłodszych.

ocenił(a) serial na 5
Shiloh

Przez taki kreskówki dzieciarnia wygląda jak po skrzynce power-raida. Tak, mam 7-letniego kuzyna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones