PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782813}

Ben 10

2,8 198
ocen
2,8 10 1 198
Ben 10
powrót do forum serialu Ben 10

Nie rozumiem niskich ocen, ale z drugiej strony czego się spodziewać skoro 50% hejterów oceniło 1/10 (prawdopodobnie) po obejrzeniu maksymalnie 4 odcinków. Z kolei druga połowa hejterów nie widziała nawet jednego odcinka, ale oceniają bo nasłuchali się negatywnych opinii od pierwszej połowy i teraz narzekają - słabe to. A jaki ten serial jest naprawdę? W tej opinii przedstawię wam dlaczego według mnie ten serial jest dobry.
Wiele osób narzeka, że reboot Bena10 to same żarty i zero akcji. I o ile pierwszy sezon rzeczywiście był dość przeciętny to ostatnie 4 odcinki to mistrzostwo pod względem walk i powagi. A w kolejnych sezonach jest jeszcze lepiej. Było więcej akcji a żarty były śmieszniejsze. W sezonach 3 i 4 powróciło kilka kosmitów z poprzednich serii takich jak: Humungousaur, Rath czy Jetray. Pojawiło się też kilka nowych takich jak:
Shock Rock czy Overflow, którzy powalają wyglądem i mocami. W dodatku wiele złoczyńców zostało lepiej napisanych, bo dużo mają więcej charakteru. A finałowy 5 sezon jest epicki. Składa się on z trzech specjalnych odcinków.
Odcinki te to: Ben 10,010, Ben Gen 10 i Alien X-Tincion. Pierwszy jest o Benie z przyszłości. Drugi jest crossoverem z generatorem Rexem. A trzeciego fabuły nie zdradzę, bo zepsuję całą niespodziankę. Podsumowując polecam ten serial każdemu a hejterom proponuję obejrzeć odcinek Omni-Tricked: Part1 - Part 4 jako zachętę. Polecam.

ocenił(a) serial na 5
MovieFan1

w sumie nawet się zgadzam ale nie lubię kreski nowej animacji oraz wyglądu kosmitów jest zbyt zmieniony

ocenił(a) serial na 1
MovieFan1

Nowy ben 10 moim zdaniem jest o wiele gorszy od poprzednich części a reboot nie powinien powstać odpaliłem kiedys z nudy około 12 odcinków (nie chronologicznie bo pierwszy sezon to taki syf że lepiej nie ruszać) i każdy z nich wynudził mnie po 4 minutach za mało powagi a za dużo uwagi poszło na to żeby animacja była tylko dla dzieci, a osoba starsza nie miała czego tam szukać jest to niestety problem który zauważyłem
u większości nowych produkcji animowanych. Wrogowie też nie są najlepsi zapamiętałem rozwydrzonego dzieciaka który nie lubi bena i jacyś dziwni dwaj bracia/koledzy przypominający lekko owady którzy też nie robią za dużo i można ich znaleźć wepchniętych na siłę aby tylko był jakiś przeciwnik

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones