PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96162}

Benny Hill

The Benny Hill Show
6,5 21 578
ocen
6,5 10 1 21578
7,2 4
oceny krytyków
Benny Hill
powrót do forum serialu Benny Hill

chłop miał fajną mimikę i pomysłowość ale te jego żarty były, przynajmniej moim zdaniem, dość miałkie. Ale to to jedno. Gorzej że były często monotematyczne a tańce kobiet wcale nie były ucieczką od tej monotematyczności, wprost przeciwnie.

nie chciałbym być źle zrozumiany. Kobiety które tam występują są bardzo ładne. Po prostu dzisiaj pcha się seks prawie wszędzie. Filmy, muzyka, reklamy, media społecznościowe - wszędzie tam już jest seks. A generalnie im go mniej w danej produkcji tym, że tak powiem, jest ona bardziej "czysta". Chodzi mi o czystość zachowania formy, a nie o czystość moralną (choć to w sumie też ale to tak tylko przy okazji).

Tak więc żarty takie sobie, monotematyczne i jeszcze jest między nimi sporo przerywników w postaci półnagich panienek. No brzmi to tanio, nie powiecie, że nie xd

I w sumie nie dziwię się, że chłop był samotny. Nie wydaje wam się, że to uprzedmiotowienie kobiet jest właśnie wyrazem jego samotności? Taka manifestacja "wcale nie jestem smutnym chłopem bez kobiety, popatrzcie tylko jak ja je lubię!"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones